Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 stycznia 2018

Domowy oprawca zatrzymany przez policję

Domowy oprawca zatrzymany przez policję
fot. Policja.pl

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 39-latka, który od około 4 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Za upokarzanie, wyzywanie, popychanie, szarpanie, bicie po głowie swojej ofiary, jastrzębianin nie pozostanie bezkarny. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować oprawcę.

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 39-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Jak ustalili śledczy, najczęściej dochodziło do tego podczas awantur domowych. Wówczas podejrzany wpadał w furię, upokarzał, wyzywał, popychał, szarpał, wykręcał ręce, a nawet bił po głowie pokrzywdzoną. 

-  Aresztowanemu zarzucono, że  grożąc pozbawieniem życia, wywierał wpływ na swoją żonę, chcąc nie dopuścić do zawiadomienia policji o popełnianych przez niego przestępstwach. Ponadto, podczas jednej z awantur, agresor uderzył jastrzębiankę latarką w głowę, w wyniku czego kobieta została ranna. Po tym zajściu kobieta postanowiła przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim organy ścigania. Na wniosek śledczych, jastrzębski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu domowego oprawcy. Za popełnione przestępstwa mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkanka09.01.2018 10:05

na Katowickiej tez Taki mieszka i nikt nie reaguje. Masakra

trolololo08.01.2018 16:27

Takich to mi nie szkoda... niech gnije w pierdlu, jednego chwasta mniej

Gość08.01.2018 16:26

Bo to zła kobieta była

do Prawdomówny 08.01.2018 16:17

Bardzo dobra propozycja. Jestem za.

Prawdomowny08.01.2018 15:28

Zamknąć gnoja do klatki z psami. Dzikimi i głodnymi. Zero tolerancji.

Marcin08.01.2018 13:51

patola....

Radio Teheran08.01.2018 13:38

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (9)