Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
8 stycznia 2018

Domowy oprawca zatrzymany przez policję

Domowy oprawca zatrzymany przez policję
fot. Policja.pl

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 39-latka, który od około 4 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Za upokarzanie, wyzywanie, popychanie, szarpanie, bicie po głowie swojej ofiary, jastrzębianin nie pozostanie bezkarny. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować oprawcę.

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 39-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Jak ustalili śledczy, najczęściej dochodziło do tego podczas awantur domowych. Wówczas podejrzany wpadał w furię, upokarzał, wyzywał, popychał, szarpał, wykręcał ręce, a nawet bił po głowie pokrzywdzoną. 

-  Aresztowanemu zarzucono, że  grożąc pozbawieniem życia, wywierał wpływ na swoją żonę, chcąc nie dopuścić do zawiadomienia policji o popełnianych przez niego przestępstwach. Ponadto, podczas jednej z awantur, agresor uderzył jastrzębiankę latarką w głowę, w wyniku czego kobieta została ranna. Po tym zajściu kobieta postanowiła przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim organy ścigania. Na wniosek śledczych, jastrzębski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu domowego oprawcy. Za popełnione przestępstwa mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem

Kobieta po pijanemu staranowała stację paliw Kobieta po pijanemu staranowała stację paliw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkanka09.01.2018 10:05

na Katowickiej tez Taki mieszka i nikt nie reaguje. Masakra

trolololo08.01.2018 16:27

Takich to mi nie szkoda... niech gnije w pierdlu, jednego chwasta mniej

Gość08.01.2018 16:26

Bo to zła kobieta była

do Prawdomówny 08.01.2018 16:17

Bardzo dobra propozycja. Jestem za.

Prawdomowny08.01.2018 15:28

Zamknąć gnoja do klatki z psami. Dzikimi i głodnymi. Zero tolerancji.

Marcin08.01.2018 13:51

patola....

Radio Teheran08.01.2018 13:38

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (9)