Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
9 stycznia 2018

Musimy spalić im ubrania i dać nowe

Musimy spalić im ubrania i dać nowe
fot. pixabay

Kierownik Izby Przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju apeluje, aby mieszkańcy podzielili się niepotrzebnymi ubraniami z bezdomnymi. 

Bezdomni, którzy są przywożeni do jastrzębskiego szpitala są w opłakanym stanie. Nierzadko pod wpływem alkoholu. Odzież, którą na sobie mają nie nadaje się do niczego i jest potrzebna nowa.

- Personel Izby Przyjęć zmuszony jest spalić odzież, którą mają na sobie osoby bezdomne, ponieważ do niczego się już nie nadaje. Apelujemy do mieszkańców, że jeśli posiadają zbędne ubrania, szczególnie dla mężczyzn to, aby przynieśli je do szpitala. Zostaną przekazane osobom potrzebującym - mówiła dyrektor WSS 2 Grażyna Kuczera. 

Mamy małych pacjentów WSS nr 2, które integrują się na profilu FB Walczymy o szpital dziecięcy włączyły się w akcje zbiórki odzieży. Każdy, kto chce przekazać zbędne ubrania może za pośrednictwem tego konta na FB kontaktować się z Eweliną Auguścik lub Natalią Legierską.

- Jeśli mają Państwo niepotrzebne ubrania męskie, to proszę o kontakt z nami w wiadomości prywatnej. Myślę, że to będzie dobry gest z naszej strony, a dobro wraca - apelują mamy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wybrano  dyrektora jastrzębskiego szpitala Wybrano dyrektora jastrzębskiego szpitala

Bezpłatne badania w jastrzębskim szpitalu Bezpłatne badania w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość10.01.2018 21:01

O matko... Cóż za zawiść i zazdrość nawet o bezdomnych.

Lysy10.01.2018 8:35

Spalcie ich z ubraniami! Nieroby są badani na tomografach bez kolejki a podatnicy czekają miesiącami w kolejkach

Chmurka 10.01.2018 7:14

I to się nazywa polski katolicyzm!

===09.01.2018 21:57

mam

Ja09.01.2018 21:02

Jak im tak zazdrościcie beztroskiego życia, to dlaczego pracujecie, mieszkacie w wygodnych mieszkaniach i stoicie w kolejce do lekarza? Każdy może zostać bezdomnym.

ona09.01.2018 18:42

bezdomni maja opiekę , zestawy badan o ktore smiertelnik sie nie moze wyprosić , wychodzi i idzie po denaturat !

Fajny chop09.01.2018 13:39

Poco miszkac w mieszkaniu na slaskiej za 100tyś. Jak mozna mieszkac pod mostem za 3 miliony :-)

Pokaż wszystkie opinie (15)