Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
9 stycznia 2018

Mężczyzna twierdził, że jest... bogiem

Mężczyzna twierdził, że jest...  bogiem
fot. KMP Jastrzębie

Trudne chwile przeżyli mieszkańcy sołectwa Moszczenica, kiedy w sobotę wieczorem na ich posesję wtargnął dziwnie zachowujący się mężczyzna oznajmiając, że jest… bogiem. 

W sobotę tuż przed godziną 20:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o tym, że na jedną z posesji przy ulicy Szotkowickiej wdarł się młody mężczyzna mając przy sobie butlę z gazem. Groził, że wysadzi stojące tam samochody w powietrze. Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol. 

- Jak się okazało, mężczyzna, który wszedł na teren posesji budził niepokój mieszkańców ze względu na swoje zachowanie. Nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, za to poinformował, że jest bogiem. Na miejsce wezwano policyjny patrol i ratownictwo medyczne, które odwiozło jastrzębianina, znajdującego się pod wpływem środków psychoaktywnych, do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Nie potwierdzono gróźb o wysadzeniu samochodów - poinformowała mł.asp. Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Manhattan": Pani wyzywa pana "Manhattan": Pani wyzywa pana

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Magik09.01.2018 22:40

Przecież ja jestem bogiem

seboc09.01.2018 19:15

Starzysta z UM dam se reke uciac.

Rob09.01.2018 18:11

znam go.gornik z Zofiówki,Antek z wydobywczego.

Do Pop09.01.2018 17:16

Cała Polska to dostrzega. Wielu głupków popiera ćpanie. Nawet tu. Uważają, że trawka i dopalacze, to nic złego i powołują się na szkodliwość alkoholu.
Plugawy anonim to jeden z takich. Czy zwróciliście uwagę, że problem zaczął narastać ostatnio.

Ryl09.01.2018 17:05

Naćpany pewnie z mnht lub kosmonautow na gagarina

EMI09.01.2018 15:55

Ja on do cholery miał czelność podawać się za mnie??!!

Tym09.01.2018 14:50

Skoro twierdzi to jest. Ten z izraela tez twierdzil ze jest i mu uwierzyli. A tu nasz rodzimy na wyciagniecie reki . Chwalmy pana.

Pokaż wszystkie opinie (17)