Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
9 stycznia 2018

Mieszkaniec w potrzebie ukradł piwo ze sklepu

Mieszkaniec w potrzebie ukradł piwo ze sklepu
fot. pixabay

Jeden z mieszkańców Jastrzębia odczuwał potrzebę napicia się piwa. Problem jednak w tym, że postanowił go ukraść ze sklepu znajdującego się przy ulicy Turystycznej. 

W sobotę około godziny 17:00 pracownica jednego ze sklepów przy ul. Turystycznej zawiadomiła policję o kradzieży jednej butelki piwa przez pijanego mężczyznę. Miał on bełkotliwie wyzywać ekspedientkę i wynieść alkohol. Niestety, szczęście mu nie dopisało, bo piwo rozbiło się tuż za sklepowymi drzwiami. Następnie złodziej oddalił się z miejsca. Pracownica zawiadomiła policję i udała się w ślad za mężczyzną, który skierował się w kierunku innego marketu.

- Przybyły na miejsce patrol zatrzymał mężczyznę, który znajdował się pod wpływem alkoholu i odwiózł na Komendy Miejskiej Policji do wytrzeźwienia. Mężczyzna odpowie za kradzież i znieważenie pracownicy sklepu - mówiła mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie 10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
aro10.01.2018 11:54

Radio Teheran to już naprawdę zdziczało,jakim musi być ćwierćgłówkiem (bo nie będę obrażał pólgłówków),żeby umieć napisać tylko tyle i aż tyle

Radio Teheran09.01.2018 11:57

Kiedy miasto faktycznie dziczeje. Wiekszosc wiadomosci opisuje mieszkancow zachowujacych sie jak dzika zwierzyna.

Gość09.01.2018 11:50

Radio Teheran przestań ciągle pisać to samo że miasto dziczeje bo staje się to nudne , jak nie umiesz czego innego wymyślać to znaczy że jesteś bardzo tępy .

Kara09.01.2018 8:50

Odpracować swoje winy w ubraniu rzucającym się w oczy. Proponuję 100 godzin prac w okolicach Turystycznej. Niech sąsiedzi wiedzą. A jeśli nie chce odpracować, proszę o opublikowanie zdjęcia.

Radio Teheran09.01.2018 8:22

Miasto dziczeje.