Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
9 stycznia 2018

Mieszkaniec w potrzebie ukradł piwo ze sklepu

Mieszkaniec w potrzebie ukradł piwo ze sklepu
fot. pixabay

Jeden z mieszkańców Jastrzębia odczuwał potrzebę napicia się piwa. Problem jednak w tym, że postanowił go ukraść ze sklepu znajdującego się przy ulicy Turystycznej. 

W sobotę około godziny 17:00 pracownica jednego ze sklepów przy ul. Turystycznej zawiadomiła policję o kradzieży jednej butelki piwa przez pijanego mężczyznę. Miał on bełkotliwie wyzywać ekspedientkę i wynieść alkohol. Niestety, szczęście mu nie dopisało, bo piwo rozbiło się tuż za sklepowymi drzwiami. Następnie złodziej oddalił się z miejsca. Pracownica zawiadomiła policję i udała się w ślad za mężczyzną, który skierował się w kierunku innego marketu.

- Przybyły na miejsce patrol zatrzymał mężczyznę, który znajdował się pod wpływem alkoholu i odwiózł na Komendy Miejskiej Policji do wytrzeźwienia. Mężczyzna odpowie za kradzież i znieważenie pracownicy sklepu - mówiła mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Okradli zakład pogrzebowy Okradli zakład pogrzebowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
aro10.01.2018 11:54

Radio Teheran to już naprawdę zdziczało,jakim musi być ćwierćgłówkiem (bo nie będę obrażał pólgłówków),żeby umieć napisać tylko tyle i aż tyle

Radio Teheran09.01.2018 11:57

Kiedy miasto faktycznie dziczeje. Wiekszosc wiadomosci opisuje mieszkancow zachowujacych sie jak dzika zwierzyna.

Gość09.01.2018 11:50

Radio Teheran przestań ciągle pisać to samo że miasto dziczeje bo staje się to nudne , jak nie umiesz czego innego wymyślać to znaczy że jesteś bardzo tępy .

Kara09.01.2018 8:50

Odpracować swoje winy w ubraniu rzucającym się w oczy. Proponuję 100 godzin prac w okolicach Turystycznej. Niech sąsiedzi wiedzą. A jeśli nie chce odpracować, proszę o opublikowanie zdjęcia.

Radio Teheran09.01.2018 8:22

Miasto dziczeje.