Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 stycznia 2018

Policjanci nie byli wyrozumiali. Wystawili 54 mandaty

Policjanci nie byli wyrozumiali. Wystawili 54 mandaty

Na jastrzębskich drogach nadal nie brakuje kierowców, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego i przekraczają dozwoloną prędkość jazdy. 54 z nich zapłaciło mandaty karne. 

Piątkowa akcja "Prędkość" miała uświadomić uczestnikom ruchu jak istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ma poruszanie się z dozwoloną prędkością. Podczas trwających cały dzień działań, mundurowi wykorzystali dostępny sprzęt służący do pomiaru prędkości.

- Wśród 74 skontrolowanych kierowców, 54 nie zdjęło nogi z gazu. Ryzykowna jazda zakończyła się dla 48 z nich mandatami karnymi. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą, zapewniając jednocześnie, że tego typu akcje z pewnością będą powtarzane - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość10.01.2018 8:43

Do mobil.widziałem takich cwaniaków co jechali 50 i za chwilę stali bokiem albo na drugim aucie,jak chcesz to jedź i 80 twoja sprawa,potem jak przyjeżdża policja to mówi niezachowanie należytej ostrożności

arczi09.01.2018 22:26

a było włączyć Yanosika, ostrzeżeń na tej trasie trochę było ;d mi się udało na szczęscie dzięki czyjejś podpowiedzi mandatu uniknąć:D

do alaa09.01.2018 20:11

To że u nas jest STOP warunkowy na zielonej strzałce to tylko w UE u nas nigdzie indziej. I dobrze że nie zatrzymują się bo idzie to płynniej. A jak trafi się ktoś kto stanie na zielonej strzałce to od razu jakiś imbecyl mu w tyłek wjedzie.

Niech nasza szanowna władza weźmie się za łażących na czerwonym i gdzie popadnie, na auta jeżdżące na czerwonym. i za tępaków co na skrzyżowaniach ze światłami zawracają bo w całym Jastrzębiu nie ma takiej możliwości poza ul. Pszczyńską z byłą Świerczewskiego.

I wytłumaczyć w końcu starszym osobom że mrugające zielone to to samo co pomarańczowe czyli zakaz wejścia. Zresztą małolaty z komórą , kapturem i słuchawkami jak zombi robią to samo.

Jest jeszcze fajny punkt na zbierani punktów - obwodnica od Mszannej do Zofiówki.

max09.01.2018 17:45

Teraz na każdej prostej będzie suszyć łysy Joachim.

mobil09.01.2018 16:28

Część kierowców nie potrafi płynnie się poruszać po drogach niektórzy jadą 40 tam gdzie można 50km/h zimą szczególnie nie umiejętnie oceniając warunki na drodze to skłania to popełniania wykroczeń i stwarzania głupich i niebezpiecznych sytuacji.

alaa09.01.2018 12:35

A może by tak panowie policjanci wystawili tez kilka mandatów za nieprawidłowe parkowanie, przejazd na zielonej strzałce bez zatrzymania pojazdu. Tego te służby nie widzą. Najlepiej jest stanąć na wylocie z miasta w kierunku Pawłowic i ....To przecież najlepsze miejsce.

Kierowca09.01.2018 8:46

Karać! karać przygłupów. Kraje bardziej cywilizowane Europy zachodniej w ten sposób nauczyły swoje społeczeństwa przestrzegania nakazów. Wiedzą, że "nie ma przeproś". U nas dalej kretynek wyprzedzający na podwójnej ciągłej kogoś kto jedzie z dozwoloną szybkością uważa się za normalnego.
Jeśli ktoś chce poszaleć niech jedzie do Niemiec. Na autobanie może jeździć szybciej.

Pokaż wszystkie opinie (9)