Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Antończyk
8 stycznia 2018

Policjanci nie byli wyrozumiali. Wystawili 54 mandaty

Policjanci nie byli wyrozumiali. Wystawili 54 mandaty

Na jastrzębskich drogach nadal nie brakuje kierowców, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego i przekraczają dozwoloną prędkość jazdy. 54 z nich zapłaciło mandaty karne. 

Piątkowa akcja "Prędkość" miała uświadomić uczestnikom ruchu jak istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ma poruszanie się z dozwoloną prędkością. Podczas trwających cały dzień działań, mundurowi wykorzystali dostępny sprzęt służący do pomiaru prędkości.

- Wśród 74 skontrolowanych kierowców, 54 nie zdjęło nogi z gazu. Ryzykowna jazda zakończyła się dla 48 z nich mandatami karnymi. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą, zapewniając jednocześnie, że tego typu akcje z pewnością będą powtarzane - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość10.01.2018 8:43

Do mobil.widziałem takich cwaniaków co jechali 50 i za chwilę stali bokiem albo na drugim aucie,jak chcesz to jedź i 80 twoja sprawa,potem jak przyjeżdża policja to mówi niezachowanie należytej ostrożności

arczi09.01.2018 22:26

a było włączyć Yanosika, ostrzeżeń na tej trasie trochę było ;d mi się udało na szczęscie dzięki czyjejś podpowiedzi mandatu uniknąć:D

do alaa09.01.2018 20:11

To że u nas jest STOP warunkowy na zielonej strzałce to tylko w UE u nas nigdzie indziej. I dobrze że nie zatrzymują się bo idzie to płynniej. A jak trafi się ktoś kto stanie na zielonej strzałce to od razu jakiś imbecyl mu w tyłek wjedzie.

Niech nasza szanowna władza weźmie się za łażących na czerwonym i gdzie popadnie, na auta jeżdżące na czerwonym. i za tępaków co na skrzyżowaniach ze światłami zawracają bo w całym Jastrzębiu nie ma takiej możliwości poza ul. Pszczyńską z byłą Świerczewskiego.

I wytłumaczyć w końcu starszym osobom że mrugające zielone to to samo co pomarańczowe czyli zakaz wejścia. Zresztą małolaty z komórą , kapturem i słuchawkami jak zombi robią to samo.

Jest jeszcze fajny punkt na zbierani punktów - obwodnica od Mszannej do Zofiówki.

max09.01.2018 17:45

Teraz na każdej prostej będzie suszyć łysy Joachim.

mobil09.01.2018 16:28

Część kierowców nie potrafi płynnie się poruszać po drogach niektórzy jadą 40 tam gdzie można 50km/h zimą szczególnie nie umiejętnie oceniając warunki na drodze to skłania to popełniania wykroczeń i stwarzania głupich i niebezpiecznych sytuacji.

alaa09.01.2018 12:35

A może by tak panowie policjanci wystawili tez kilka mandatów za nieprawidłowe parkowanie, przejazd na zielonej strzałce bez zatrzymania pojazdu. Tego te służby nie widzą. Najlepiej jest stanąć na wylocie z miasta w kierunku Pawłowic i ....To przecież najlepsze miejsce.

Kierowca09.01.2018 8:46

Karać! karać przygłupów. Kraje bardziej cywilizowane Europy zachodniej w ten sposób nauczyły swoje społeczeństwa przestrzegania nakazów. Wiedzą, że "nie ma przeproś". U nas dalej kretynek wyprzedzający na podwójnej ciągłej kogoś kto jedzie z dozwoloną szybkością uważa się za normalnego.
Jeśli ktoś chce poszaleć niech jedzie do Niemiec. Na autobanie może jeździć szybciej.

Pokaż wszystkie opinie (9)