Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 stycznia 2018

Wypadek na DGP. Ranny odwieziony do szpitala

Wypadek na DGP. Ranny odwieziony do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę w godzinach wieczornych doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowanego odwieziono do szpitala. 

- W środę o godz.18:24 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na Drodze Głównej Południowej. Doszło tam do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów. Peugeot 206 i Seat. Jeden z poszkodowanych został odwieziony do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na oświetleniu i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na obszar ok. 300 m kw. i stworzyły zagrożenie dla innych przejeżdżających samochodów - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Koko11.01.2018 14:27

SWD obydwa

Piegus11.01.2018 14:22

Zapewne mistrzowie drogi. Myśleli ,że są najlepsi a tu pobulili sie. Dobrze że głupki sie nie zabili. Tak to jest, jak sie jedzie z nadmierna prędkościa.

Kto 11.01.2018 10:01

Kto nimi kierował ? Młodzi durni ?