Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
11 stycznia 2018

Wypadek na DGP. Ranny odwieziony do szpitala

Wypadek na DGP. Ranny odwieziony do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę w godzinach wieczornych doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowanego odwieziono do szpitala. 

- W środę o godz.18:24 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na Drodze Głównej Południowej. Doszło tam do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów. Peugeot 206 i Seat. Jeden z poszkodowanych został odwieziony do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na oświetleniu i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na obszar ok. 300 m kw. i stworzyły zagrożenie dla innych przejeżdżających samochodów - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Koko11.01.2018 14:27

SWD obydwa

Piegus11.01.2018 14:22

Zapewne mistrzowie drogi. Myśleli ,że są najlepsi a tu pobulili sie. Dobrze że głupki sie nie zabili. Tak to jest, jak sie jedzie z nadmierna prędkościa.

Kto 11.01.2018 10:01

Kto nimi kierował ? Młodzi durni ?