Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
11 stycznia 2018

OWN będzie otwarty w lecie

OWN będzie otwarty w lecie
fot. UM Jastrzębie

Prace nad modernizacją Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego trwają zgodnie z planem.  W magistracie poinformowano, że otwarcie nastąpi w miesiącach letnich. W sam raz na wakacje. 

W lecie mieszkańcy powinni cieszyć się odnowionym Ośrodkiem Wypoczynku Niedzielnego. Prezydent Anna Hetman poinformowała w czasie spotkania z mieszkańcami, że prace idą zgodnie z planem.

Co teraz dzieje się na OWN? Kształtu nabiera budynek technologiczny -  zalane są już zewnętrzne ściany żelbetonowe do poziomu podstropowego podpiwniczenia budynku. W najbliższym czasie zbrojone i przygotowane do betonowania będą ściany wewnętrzne.

- Na placu wodnym wykonano zbrojenia płyty fundamentowej wraz z rozprowadzeniem instalacji technologicznej tryskaczy. Wkrótce rozprowadzone zostaną kable zasilające podświetlenie urządzeń zabawowych na placu wodnym - objaśnia zastępca prezydenta Roman Foksowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na OWN ławki jak nowe Na OWN ławki jak nowe

Ratownicy z Zofiówki najlepsi w JSW Ratownicy z Zofiówki najlepsi w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
prawdo04.02.2018 21:40

A kiedy darmowo komunikacjo miejsko p. prezydent??? DLA WSZYSTKICH!!! a nie dla wybranych

... 26.01.2018 20:39

Trudno cokolwiek zrobić jak większość w radnych robi wszystko żeby nić nie zrobić.

Piegus13.01.2018 18:32

Niech juz za wczasu wynajmą ochronę do pilnowania, bo zaraz będą dewastacje. Mnie to akurat nie interesuje ten cały OWN.

Zombi12.01.2018 11:54

Ciekawe ile będzie kosztować wejściówka na ten O W N.

Gość12.01.2018 1:04

Do Gość11.01.2018 23:21 Mazowiecka ma jako pierwsza oświetlenie Ledowe może poza ul Libowiec

Gość11.01.2018 23:21

A kiedy zostanie ukończona ulica Mazowiecka? Dwa już minęły, droga nowa jest, ale chodniki gorsze niz były, wyglądają jak po bombardowaniu atomowym. Jest jakaś nadzieja, ze to będzie kiedyś skończone?

Gość11.01.2018 23:13

Co tam robi ten napis "GKS Jastrzębie"? Czy to będzie teraz Ośrodek Wypoczynku Kibolskiego?

Pokaż wszystkie opinie (28)