Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
12 stycznia 2018

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj
fot. pixabay

W styczniu odbędzie się XI Slalom Rodzinny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie w Istebnej, w którym mogą wziąć zainteresowani mieszkańcy Jastrzębia. 

Ta rodzinna, sportowa impreza co roku cieszy się dużą popularnością. Trudno się dziwi, bo okolice Beskidu Śląskiego, a dokładnie Istebnej zapewniają piękne widoki i tak oczekiwany w zimie śnieg. Również i w tym roku odbędzie się XI Slalom Rodzinny w Narciarstwie Alpejskim , który zaplanowany jest na 21 stycznia. Konkurencje sportowe zostaną przeprowadzone w różnych kategoriach wiekowych. Także dzieci będą mogły spróbować swoich sił na stoku.

W zawodach mogą uczestniczyć tylko osoby, które są mieszkańcami Miasta Jastrzębie-Zdrój (zameldowane bądź uczące się i zatrudnione w Jastrzębiu-Zdroju) oraz dokonają zgłoszenia i opłaty startowej do 12.01.2018 r. Zapisy i opłaty należy dokonać do 12 stycznia w biurze MOSiR Jastrzębie przy ul. Harcerskiej 14 B w godzinach 7.30 do 15.30 (biura nr 3,4 - Dział Organizacji Imprez) Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń (150 miejsc). Dla uczestników zabezpieczone zostaną autokary, które wyjadą z parkingu przy Getin Bank-u  o godz.8.15. Osoby niepełnoletnie (do 18 roku życia) w dniu zawodów znajdują się pod opieką  rodzica lub opiekuna prawnego. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

Wpisowe

35 zł – osoby dorosłe.

25 zł – dzieci i młodzież do 19 roku życia ( na podstawie ważnej legitymacji szkolnej).

20 zł – osoby towarzyszące, nie startujące w zawodach ( transport, posiłek, ubezpieczenie)..

 

 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach

Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!