Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
12 stycznia 2018

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj
fot. pixabay

W styczniu odbędzie się XI Slalom Rodzinny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie w Istebnej, w którym mogą wziąć zainteresowani mieszkańcy Jastrzębia. 

Ta rodzinna, sportowa impreza co roku cieszy się dużą popularnością. Trudno się dziwi, bo okolice Beskidu Śląskiego, a dokładnie Istebnej zapewniają piękne widoki i tak oczekiwany w zimie śnieg. Również i w tym roku odbędzie się XI Slalom Rodzinny w Narciarstwie Alpejskim , który zaplanowany jest na 21 stycznia. Konkurencje sportowe zostaną przeprowadzone w różnych kategoriach wiekowych. Także dzieci będą mogły spróbować swoich sił na stoku.

W zawodach mogą uczestniczyć tylko osoby, które są mieszkańcami Miasta Jastrzębie-Zdrój (zameldowane bądź uczące się i zatrudnione w Jastrzębiu-Zdroju) oraz dokonają zgłoszenia i opłaty startowej do 12.01.2018 r. Zapisy i opłaty należy dokonać do 12 stycznia w biurze MOSiR Jastrzębie przy ul. Harcerskiej 14 B w godzinach 7.30 do 15.30 (biura nr 3,4 - Dział Organizacji Imprez) Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń (150 miejsc). Dla uczestników zabezpieczone zostaną autokary, które wyjadą z parkingu przy Getin Bank-u  o godz.8.15. Osoby niepełnoletnie (do 18 roku życia) w dniu zawodów znajdują się pod opieką  rodzica lub opiekuna prawnego. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

Wpisowe

35 zł – osoby dorosłe.

25 zł – dzieci i młodzież do 19 roku życia ( na podstawie ważnej legitymacji szkolnej).

20 zł – osoby towarzyszące, nie startujące w zawodach ( transport, posiłek, ubezpieczenie)..

 

 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miejski wypad na narty. Zapisy trwają Miejski wypad na narty. Zapisy trwają

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!