Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 stycznia 2018

Ustąpiła pierwszeństwa, ale wjechał w nią inny samochód

Ustąpiła pierwszeństwa, ale wjechał w nią inny samochód
fot. KMP Jastrzębie

Mimo że warunki drogowe w ostatnich dni są dobre w Jastrzębiu, dochodzi do kolizji w powodu nieuwagi kierowców. Tak było w poniedziałek, ok. godz. 11, na ulicy Cieszyńskiej. 

Do zdarzenia doszło w rejonie ronda, skrzyżowanie Podhalańskiej z Cieszyńską. Według relacji świadków, kierująca samochodem marki Volkswagenem Polo kobieta zatrzymała się, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdom będącym na rondzie. Za nią zatrzymał się samochód marki Renault, niestety jadący za nimi kierowca mazdy nie zdołał wyhamować i uderzył w tył renault, a to następnie dobiło do VW.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało i ucierpiały tylko samochody. Kierowcy zjechali na pobliski parking, aby nie utrudniać ruchu innym pojazdom. Na miejsce kolizji przybył wezwany patrol ruchu drogowego, który ukarał sprawcę mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!