Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 stycznia 2018

Kobiety zbierają pampersy

Kobiety zbierają pampersy
fot. pixabay

Jeśli macie pojedyncze pampersy i możecie się z nimi podzielić, to macie taką możliwość. Mamy małych pacjentów jastrzębskiego szpitala po raz kolejny wyszły z inicjatywą, jak pomóc sobie samemu.

W życiu różnie bywa. Czasem trzeba nagle pojechać z dzieckiem do szpitala. Wówczas rodzice nie myślą o tym, aby zapakować najpotrzebniejsze rzeczy, np. pampersy. Co wówczas robić?

- W wypadku, gdy dziecko wymaga szybkiej pomocy lekarza, mama w domu nie myśli o pakowaniu pampersów czy chusteczek itd., tylko chce jak najszybciej pojechać po pomoc. Jeśli któraś mamusia chciałaby zakupić chusteczki nawilżone lub pampersy i je podarować, będziemy wdzięczni i już dziś dziękujemy w imieniu mam, które będą z tego korzystać Zachęcamy i prosimy o pomoc. W Nas mamusie siła - apelują mamy małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Pampersy, chusteczki, podkłady, można dostarczyć do Natalii Legierskiej (tel. 512 316 910) Eweliny Auguścik (502 180 164). 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
oo !18.01.2018 20:51

szpital za free powinien dać, a nie wszechobecne żebry !

zimny doktor18.01.2018 16:08

Dyrektor WSS nr 2 Grażyna Kuczera - menadżerem roku ta pani wam załatwi dzwoncie macie jeszcze szanse albo SCIEMA zbiera łkase w niedziele

haha18.01.2018 9:30

500+ nie wystarczy?

Radio Teheran18.01.2018 8:37

Pani Dyrektor wlasnie dostala nagrode, gdy w szpitalu brak podstawowych rzeczy.