Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 stycznia 2018

Dyrektor WSS nr 2 Grażyna Kuczera - menadżerem roku

Dyrektor WSS nr 2 Grażyna Kuczera - menadżerem roku
fot. WSS 2

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 Grażyna Kuczera otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Menadżera Roku 2017 w dziedzinie Ochrony Zdrowia - placówka publiczna. 

Kandydatów w poszczególnych kategoriach zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, stowarzyszenia, grupy pracowników, a także osoby indywidualne.

- Powodem do dumy jest fakt, iż zgłoszenie mojej kandydatury w kategorii: Menedżer Roku 2017 w Ochronie Zdrowia - placówki publiczne zostało złożone przez pracowników szpitala. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że obrany kierunek rozwoju szpitala jest dobry i służy wymiernym efektom, podnoszeniu, jakości jak również daje siłę do działania, mimo, iż rzeczywistość organizacyjna i finansowa nie jest łatwa - mówi Grażyna Kuczera.

Konkurs jest organizowany przez czasopismo Menadżer Zdrowia wydawnictwo Termedia. W kapitule zasiadają uznane autorytety ze świata medycyny i kadra zarządzająca ochroną zdrowia. Przedsięwzięcie organizowane jest przy współpracy z ministerstwem zdrowia. Zwieńczeniem konkursu jest uroczysta gala, która odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

P.O. dyrektora w WSS nr 2 powołany zgodnie z prawem? P.O. dyrektora w WSS nr 2 powołany zgodnie z prawem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Zibi 13.02.2018 10:24

Ten szpital już jest umieralnią

adam22.01.2018 22:38

Bardzo dobry menadżer. Zwolnić pielęgniarki, lekarzom dać dyżury po 30 godzin co drugi dzień, zlikwidować oddziały i wreszcie pani menadżer dostanie nagrodę rady europy za oszczędności. Brawo. Tak trzymać. Tylko patrzeć jak ten szpital zostanie umieralną.

Smolka20.01.2018 10:07

Gdyby była.moim pracownikiem to bym ja już dawno zwolnił.

Jozef19.01.2018 21:52

I tak trzymać, a złośliwców o...... Pozdrawiam i życzę w dalszym ciągu takiej dobrej roboty.

stanek19.01.2018 10:39

A jakie jest zadłużenie szpitala????:)

zły19.01.2018 8:09

Kawał stulecia!!!!

seboc18.01.2018 21:04

Proszę zobaczyć

http://www.radiopiekary.pl/2017/09/08/tylko-u-nas-na-dachu-urazowki-wyladuje-smiglowiec/ 

Lostnisko 24h a u nas ?

Pokaż wszystkie opinie (27)