Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 stycznia 2018

Płonąca stodołę gasiło pięć strażackich zastępów

Płonąca stodołę gasiło pięć strażackich zastępów
fot. pixabay

Pięć zastępów Państwowej Straży Pożarnej gasiło palącą się stodołę. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru. Straty oszacowano na ok. 15 tys. zł. 

- W środę o godz. 20:24 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły znajdującej się przy ul. Armii Krajowej. Na miejsce skierowano 4 zastępy  oraz OSP Moszczenica. Ogień ugaszono, a następnie zabezpieczono pogorzelisko. Nie stwierdzono, aby w pożarze ucierpieli ludzie. Straty oszacowano na ok. 15 tys. zł - informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jan18.01.2018 11:15

Sama z siebie się nie zapaliła. Gdyby jeszcze były upały, to jakiś szkło, opary mogły być spowodować samozapłon. Przestępcy są wśród nas. Jest ich malutko. To promil ale szkodzą nam bardzo. Czas na wyplenienie tego tałatajstwa.