Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
19 stycznia 2018

Kolizja spowodowana przez... psa

Kolizja spowodowana przez... psa
fot. KMP Jastrzębie

Na szczęście niegroźnie zakończyła się czwartkowa kolizja, do której doszło na ulicy 1000-lecia. Powodem, dla którego doszło do zdarzenia drogowego był pies, który wtargnął wprost pod jadący pojazd. Za zaistniałą sytuację odpowie 35-letnia właścicielka czworonoga.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, około godziny 13.30. Powodem, dla którego doszło do zdarzenia drogowego był pies, który wtargnął wprost pod jadący pojazd. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Okazało się, że winę za całe zajście ponosi 35-letnia właścicielka czworonoga, który najwyraźniej zapomniała, że to do jej obowiązków należy kontrola nad zwierzęciem. Nieodpowiedzialnej jastrzębiance grozi teraz grzywna.

- Przypominamy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Szkody, które czynią nasi pupile, wynikają z błędów popełnianych przez ludzi. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że niewywiązywanie się z obowiązków grozi nie tylko sankcjami karnymi. Brak sprawowania właściwej kontroli nad czworonogiem może również doprowadzić do tragedii, dlatego apelujemy o wyobraźnię! - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Smolka21.01.2018 9:33

Lubię Psy fajne zwierzęta i łapę dadzą. Tylko te.mandaty.....

Kaziuk19.01.2018 19:04

Bardzo lubię psy i inne zwierzęta. Nie naraził bym ich na nieszczęście puszczając blisko ulicy. Widziałem jak zginął duży pies pod kołami samochodu. Kierowca nie miał szans się zatrzymać. Skąd tak głupota u niektórych właścicieli psów.

Wodnik19.01.2018 17:54

W Jastrzębiu-Zdroju nie ma ulicy 1000 lecia. Jest Osiedle 1000 lecia.

Gość19.01.2018 13:45

Pewnie przy bloku 15, tam te barbi łarza z psami a psy latają