Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 stycznia 2018

Leszek Laszkiewicz zostaje w JKH GKS Jastrzębie

Leszek Laszkiewicz zostaje w JKH GKS Jastrzębie
fot. jkh.pl

Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie już teraz przystępuje do budowy drużyny na sezon 2018/2019. Na początek zapadła decyzja o zatrzymaniu w zespole Leszka Laszkiewicza, w którym Zarząd widzi lidera drużyny. Wkrótce mają nastąpić dalsze posunięcia kadrowe.

Świetna wiadomość dla kibiców! Sezon 2017/2018 w pełni, a my już wiemy, że doświadczony napastnik, wychowanek Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, Leszek Laszkiewicz zostanie z nami na kolejny sezon!

Leszek Laszkiewicz to prawdziwy "człowiek instytucja". Kibicowi, który choć trochę zna się na polskim hokeju nie trzeba przedstawiać zawodnika tej klasy. 39-letni już napastnik po raz kolejny udowodnił, że nie ma barier do przekroczenia.

Tylko w tym sezonie profesor Laszkiewicz świętował dwa jubileusze: zdobył swoją pięćsetną bramkę w polskiej ekstralidze oraz setną bramkę w barwach JKH (również na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju).

Już wkrótce najlepszego w historii wychowanka klubu czeka kolejny jubileusz. W niedzielnym meczu z Naprzodem Janów Leszek Laszkiewicz powinien rozegrać swój dwusetny mecz w ekstralidze w barwach JKH!

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa

Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!