Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
19 stycznia 2018

Leszek Laszkiewicz zostaje w JKH GKS Jastrzębie

Leszek Laszkiewicz zostaje w JKH GKS Jastrzębie
fot. jkh.pl

Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie już teraz przystępuje do budowy drużyny na sezon 2018/2019. Na początek zapadła decyzja o zatrzymaniu w zespole Leszka Laszkiewicza, w którym Zarząd widzi lidera drużyny. Wkrótce mają nastąpić dalsze posunięcia kadrowe.

Świetna wiadomość dla kibiców! Sezon 2017/2018 w pełni, a my już wiemy, że doświadczony napastnik, wychowanek Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, Leszek Laszkiewicz zostanie z nami na kolejny sezon!

Leszek Laszkiewicz to prawdziwy "człowiek instytucja". Kibicowi, który choć trochę zna się na polskim hokeju nie trzeba przedstawiać zawodnika tej klasy. 39-letni już napastnik po raz kolejny udowodnił, że nie ma barier do przekroczenia.

Tylko w tym sezonie profesor Laszkiewicz świętował dwa jubileusze: zdobył swoją pięćsetną bramkę w polskiej ekstralidze oraz setną bramkę w barwach JKH (również na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju).

Już wkrótce najlepszego w historii wychowanka klubu czeka kolejny jubileusz. W niedzielnym meczu z Naprzodem Janów Leszek Laszkiewicz powinien rozegrać swój dwusetny mecz w ekstralidze w barwach JKH!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!