Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 stycznia 2018

Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola

Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola
fot. UM Jastrzębie

To już ten czas, kiedy ruszają zapisy dzieci do przedszkoli publicznych. Ważną informacją dla rodziców jest to, że rekrutacja tych dzieci, które po raz pierwszy pójdą do przedszkola. W przypadku tych, które już tam uczęszczają wystarczy pisemna deklaracja rodzica o tym, że dziecko będzie nadal korzystało z tej formy opieki

Wszelkie niezbędne informacje związane z rekrutacją do przedszkoli znajdują się pod adresem jastrzebie-zdroj.nabory.pl  .Pod tym adresem można znaleźć też ofertę jaką przedszkola przygotowały dla swoich podopiecznych, a jest naprawdę w czym wybierać.

Jakie kryteria będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy przydziale miejsc? Są to: wielodzietność rodziny dziecka, niepełnosprawność dziecka, niepełnosprawność jednego z rodziców dziecka,  niepełnosprawność obojga rodziców dziecka, niepełnosprawność rodzeństwa dziecka, samotne wychowywanie dziecka w rodzinie,  objęcie dziecka pieczą zastępczą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miejsc w przedszkolach nie zabraknie Miejsc w przedszkolach nie zabraknie

W przedszkolach jest więcej wolnych miejsc, niż chętnych W przedszkolach jest więcej wolnych miejsc, niż chętnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
@irka23.01.2018 23:03

Najpierw po znajomości.

Rodzic23.01.2018 22:03

Czyli walcz rodzicu i kombinuj.

irka23.01.2018 20:11

najpierw chyba maja pierwszeństo ci co mają najbliźej , to z Kończyc będą dojezdzać do Jastrzębia a z Jastrzębia do Kończyc ? puknijcie się w czoło.

Gość23.01.2018 11:33

Jak zapisujecie dziecko do przedszkola to potem je posyłajcie. A nie jak co niektórzy rodzice blokują miejsce a dziecko siedzi u dziadków bo w przedszkolu są zarazki i przedszkolanka nie bawi się z ich pociechą.

Mały Kończyc23.01.2018 11:08

a tu nigdzie nie pisze, że z Kończyc, Pawłowic czy Marklowic nie można

irka23.01.2018 9:37

jak my mamy o to zadbać jak robicie przy wyborze co chcecie co my możemy ?

on23.01.2018 9:34

w Moszczenicy dzieci które mieszkaja pod przedszkolem się znowu nie dostaną a te z Miasta i ościennych miejscowości się dostaną.

Pokaż wszystkie opinie (8)