Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
25 stycznia 2018

Posiadacze narkotyków zatrzymani. Grozi im trzy lata więzienia

Posiadacze narkotyków zatrzymani. Grozi im trzy lata więzienia
fot. JastrzebieOnline.pl

Policjanci zatrzymali sześć osób, które posiadały przy sobie substancje narkotyczne. Najmłodszy z zatrzymanych ma 20 lat, z kolei najstarszy 35-lat. Teraz grozi im trzy lata więzienia. 

Pierwszy posiadacz narkotyków, to mieszkaniec Pawłowic. W poniedziałek, około godziny 12.30, policjanci wylegitymowali na ulicy Mazurskiej 35-latka, który posiadał przy sobie woreczki foliowe z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany.

Z kolei, około godziny 19.10 mundurowi udali się na ulicę Pomorską, aby udzielić asysty funkcjonariuszom Straży Miejskiej. Okazało się, że 20-letni kierujący oplem na drodze jednokierunkowej jechał pod prąd, a ponadto posiadał przy sobie marihuanę. Pasażer pojazdu, 20-letni jastrzębianin również posiadał przy sobie substancje zabronione.

Tego samego dnia na ulicy Wielkopolskiej jastrzębscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca Jastrzębia. Okazało się, mężczyzna posiadał przy sobie folię aluminiową z zawartością suszu roślinnego – marihuany. W efekcie kolejny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu.

Kolejny posiadacz narkotyków, również został zatrzymany na ulicy Wielkopolskiej. Okazał się nim 25-letni jastrzębianin, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany.

Następnego dnia, około godziny 11.15 kryminalni zatrzymali na ulicy Śląskiej 35-latka, który na widok policjantów wyrzucił na ziemię woreczek strunowy z zawartością białego proszku. To nie umknęło uwadze stróżów prawa. W efekcie mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli substancje, którą następnie zbadali testerem narkotykowym.

Teraz o losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

 

KMP Jastrzębie 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Hehe25.01.2018 18:25

Wielkopolsko-Pomorska PATOLOGIA zahaczyła o Śląską.A co na to bók ? :D

MOH25.01.2018 16:13

Ci z Pomorskiej pewnie jechali z Pomorskiej 26?

Kamil25.01.2018 9:45

Jak mawia klasyk - Miasto dziczeje

premia25.01.2018 9:36

Jak w całej Polsce młode kretynki liczą, że ćpanie pomoże im w życiu. Takie głuptaki są potrzebne. Jest mnóstwo prac prostych do których będą się nadawali. W mojej pracy, ci którzy próbowali lub spróbują się wzmacniać takimi środkami zostają wyrzuceni natychmiast. Ćpuny nie zdają sobie sprawy jak bardzo widać w pracy, że coś się z nimi dzieje. Jedyne, co robi się dla nich, to nie powiadamia policji.

rocefeler25.01.2018 9:02

Oś.6 pełno ćpunów Marusarzöwny 13,15,czasami i 17.i co chwilę daj 50 groszy daj zapalić.tępić
...ujostwo

X25.01.2018 8:27

Ciekawe czy to ten sam idiot, który około 14 jechał oplem pod prąd żeby skręcić na jar

profos25.01.2018 7:35

Grozi im trzy lata dostaną pół roku w zawieszeniu na trzy godziny

Pokaż wszystkie opinie (8)