Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
25 stycznia 2018

Podczas prac remontowych ukradli agregat

Podczas prac remontowych ukradli agregat
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Niemiła niespodzianka spotkała pracowników jednej z brygad remontowych, którym podczas przeprowadzanych prac skradziono agregat. Wystarczyła chwila nieuwagi.

W ubiegłym tygodniu na ulicy Śląskiej w godzinach popołudniowych podczas prac remontowych w bloku skradziono agregat, który był niezbędny podczas prowadzonych prac.

- Zawiadomienie o kradzieży wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju w czwartek, 18 stycznia w godzinach popołudniowych. Na miejsce udał się policyjny patrol, który podjął czynności w tej sprawie. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające - informuje, mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Seboc26.01.2018 9:34

Mogli to pilnować a teraz mają problem.

Gość25.01.2018 14:58

@kołchoźniku ze bzia

Nie 80 ton a 3 tony. A jak by poszukać dalej to z pół roku temu była afera jak skradziony traktor w Japoni znalazł się w powiecie obok naszego. To dopiero był wyczyn. A sprawcą wcale nie był Polak.

erwin25.01.2018 10:44

Amba .

lemoniadowa hiena25.01.2018 9:55

Miasto ogłupiało

Radio Bzie25.01.2018 9:45

Samochody kradną, koparki 80-cio tonowe kradną, mosty kradną. Co tam taki mały agregat. Złodziej pójdzie do spowiedzi, ksiądz odpuści grzechy.

Jacek 25.01.2018 9:08

A Radio Teheran już zdziczało

elektroniczna żaba 25.01.2018 9:08

Miasto kradnie

Pokaż wszystkie opinie (9)