Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Antończyk
25 stycznia 2018

Podczas prac remontowych ukradli agregat

Podczas prac remontowych ukradli agregat
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Niemiła niespodzianka spotkała pracowników jednej z brygad remontowych, którym podczas przeprowadzanych prac skradziono agregat. Wystarczyła chwila nieuwagi.

W ubiegłym tygodniu na ulicy Śląskiej w godzinach popołudniowych podczas prac remontowych w bloku skradziono agregat, który był niezbędny podczas prowadzonych prac.

- Zawiadomienie o kradzieży wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju w czwartek, 18 stycznia w godzinach popołudniowych. Na miejsce udał się policyjny patrol, który podjął czynności w tej sprawie. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające - informuje, mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Seboc26.01.2018 9:34

Mogli to pilnować a teraz mają problem.

Gość25.01.2018 14:58

@kołchoźniku ze bzia

Nie 80 ton a 3 tony. A jak by poszukać dalej to z pół roku temu była afera jak skradziony traktor w Japoni znalazł się w powiecie obok naszego. To dopiero był wyczyn. A sprawcą wcale nie był Polak.

erwin25.01.2018 10:44

Amba .

lemoniadowa hiena25.01.2018 9:55

Miasto ogłupiało

Radio Bzie25.01.2018 9:45

Samochody kradną, koparki 80-cio tonowe kradną, mosty kradną. Co tam taki mały agregat. Złodziej pójdzie do spowiedzi, ksiądz odpuści grzechy.

Jacek 25.01.2018 9:08

A Radio Teheran już zdziczało

elektroniczna żaba 25.01.2018 9:08

Miasto kradnie

Pokaż wszystkie opinie (9)