Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 stycznia 2018

Jastrzębski PUP działa skutecznie

Jastrzębski PUP działa skutecznie
fot. JastrzebieOnline.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju został doceniony kolejnym wyróżnieniem. Według Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej działalność PUP jest skuteczna w stosunku do bezrobotnych. 

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej doceniło jastrzębski urząd pracy za wkład w aktywizowanie osób bezrobotnych. Minister Elżbieta Rafalska wręczyła wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju za uzyskanie w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec bezrobotnych w województwie śląskim. W imieniu PUP w Jastrzębiu-Zdroju, z rąk minister wyróżnienie odebrał dyrektor placówki, Andrzej Koba.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest praca dla kierowców Jest praca dla kierowców

Więźniowie pracują na mieście Więźniowie pracują na mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Mikołłaj26.01.2018 18:14

Urzad pracy to banda nierobów i obiboków oni ludzi traktuja jak bydło ten urzad powinien być dawno zlikwidowany i zamkniety on jest niepoczebny !**

Pegaz25.01.2018 18:52

Bardzo zabawne. Ministerstwo powinno nagrodzić Brembo i inne zakłady w Czechach a nie tych bezużytecznych nierobów. Pojawiły się oferty pracy na godne pieniądze to ludzie mniej na czarno robią.

Do Quniu25.01.2018 18:43

Bo tą zabawę w faszyzm zorganizowały Wodzisławskie głupki. Co nam do nich. Mam nadzieję, że żaden mieszkaniec Jastrzębia nie popiera faszyzmu i nie brał udziału w manifestacjach jako członek takich. grup. Ani podczas święta 11 Listopada, ani w Katowicach, ani ostatnio w Częstochowie. Jeśli by się znalazł taki, to potraktujemy go jako wroga którego trzeba zniszczyć, zetrzeć i polać kwasem. To, że PiS popiera te grupy i pozwala im się rozwijać, nie znaczy, że my popieramy ten wrogie nam idee.

Hehe25.01.2018 18:14

Hahahaha...wyśmienity wic...hahaha

GW25.01.2018 17:51

Proponuję by nagrodę przekazać naszym sąsiadom - Czechom oraz Niemcom.
Albowiem to dzięki nim znaczna część Jastrzębian otrzymuje pracę.
Niestety Panie w Urzędzie Pracy niewiele robią by rozwijać rynek pracy.
Wręczanie nagrody za - obiektywnie rzecz biorąc - rejestrację bezrobotnych i zarządzanie państwowymi środkami finansowymi (opłacanie szkoleń i dotacje dla nowych działalności gospodarczych) jest nieco niemoralne. W szczególności jeśli wszystko kontrolują przepisy i pracownicy UP pełnią wyłącznie rolę weryfikacyjną.
Tak przy okazji to należy zauważyć, że XXI wieku systemy informatyczne już dawno powinny ograniczyć koszty związane z działalnością Urzędów Pracy. Niestety w Polsce jest dalszym ciągu jak w lesie...

mola25.01.2018 16:17

Jak można wyróżniać urząd pracy, skoro ludzie mają ich dosyć, a komentarze są prawdziwe i mocne.

do Ewka45 25.01.2018 15:26

To dlaczego nie idziesz

Pokaż wszystkie opinie (18)