Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
25 stycznia 2018

Jastrzębski PUP działa skutecznie

Jastrzębski PUP działa skutecznie
fot. JastrzebieOnline.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju został doceniony kolejnym wyróżnieniem. Według Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej działalność PUP jest skuteczna w stosunku do bezrobotnych. 

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej doceniło jastrzębski urząd pracy za wkład w aktywizowanie osób bezrobotnych. Minister Elżbieta Rafalska wręczyła wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju za uzyskanie w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec bezrobotnych w województwie śląskim. W imieniu PUP w Jastrzębiu-Zdroju, z rąk minister wyróżnienie odebrał dyrektor placówki, Andrzej Koba.

Polub i udostępnij
Czytaj też

20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes 20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes

Praca od zaraz za 4 tys. zł Praca od zaraz za 4 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Mikołłaj26.01.2018 18:14

Urzad pracy to banda nierobów i obiboków oni ludzi traktuja jak bydło ten urzad powinien być dawno zlikwidowany i zamkniety on jest niepoczebny !**

Pegaz25.01.2018 18:52

Bardzo zabawne. Ministerstwo powinno nagrodzić Brembo i inne zakłady w Czechach a nie tych bezużytecznych nierobów. Pojawiły się oferty pracy na godne pieniądze to ludzie mniej na czarno robią.

Do Quniu25.01.2018 18:43

Bo tą zabawę w faszyzm zorganizowały Wodzisławskie głupki. Co nam do nich. Mam nadzieję, że żaden mieszkaniec Jastrzębia nie popiera faszyzmu i nie brał udziału w manifestacjach jako członek takich. grup. Ani podczas święta 11 Listopada, ani w Katowicach, ani ostatnio w Częstochowie. Jeśli by się znalazł taki, to potraktujemy go jako wroga którego trzeba zniszczyć, zetrzeć i polać kwasem. To, że PiS popiera te grupy i pozwala im się rozwijać, nie znaczy, że my popieramy ten wrogie nam idee.

Hehe25.01.2018 18:14

Hahahaha...wyśmienity wic...hahaha

GW25.01.2018 17:51

Proponuję by nagrodę przekazać naszym sąsiadom - Czechom oraz Niemcom.
Albowiem to dzięki nim znaczna część Jastrzębian otrzymuje pracę.
Niestety Panie w Urzędzie Pracy niewiele robią by rozwijać rynek pracy.
Wręczanie nagrody za - obiektywnie rzecz biorąc - rejestrację bezrobotnych i zarządzanie państwowymi środkami finansowymi (opłacanie szkoleń i dotacje dla nowych działalności gospodarczych) jest nieco niemoralne. W szczególności jeśli wszystko kontrolują przepisy i pracownicy UP pełnią wyłącznie rolę weryfikacyjną.
Tak przy okazji to należy zauważyć, że XXI wieku systemy informatyczne już dawno powinny ograniczyć koszty związane z działalnością Urzędów Pracy. Niestety w Polsce jest dalszym ciągu jak w lesie...

mola25.01.2018 16:17

Jak można wyróżniać urząd pracy, skoro ludzie mają ich dosyć, a komentarze są prawdziwe i mocne.

do Ewka45 25.01.2018 15:26

To dlaczego nie idziesz

Pokaż wszystkie opinie (18)