Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 stycznia 2018

"W następnych wyborach radnych wyliczymy"

"W następnych wyborach radnych wyliczymy"
fot.kb / jastrzebieonline.pl

Nie milkną echa grudniowej sesji Rady Miasta, kiedy radni dokonali znaczących zmian w budżecie na 2018 rok. Jedną ze zmian było skasowanie remontu ulicy Kazimierza Wielkiego na osiedlu Tuwima. Zarząd osiedla jest oburzony tą decyzją, o której dowiedział się z mediów. 

W tej sprawie Zarząd Osiedla Tuwima wystosował pismo do przewodniczącego Rady Miasta Łukasza Kaszy (PiS), w którym wyraził swoje oburzenie decyzją wykreślenie z budżetu remontu drogi Kazimierza Wielkiego wraz z chodnikiem.

-  Zarząd Osiedla Tuwima wyraża oburzenie w związku z postępowaniem radnych miasta (wybranych przez mieszkańców), dotyczących wycofania ze środków publicznych remontu ulicy i budowy chodnika na ul. Kazimierza Wielkiego. Mamy więc pytanie, czy wycofano to, ze względu na OWN, czy ze względów oszczędnościowych (przesunięcie na inne cele). Jest nam bardzo przykro, że nie zostaliśmy poinformowani, a informacja dotarł do nas przez media. Przypominamy, że w następnych wyborach na kolejną kadencje, radnych wyliczymy, co zostało nam przyznane, a kolejno nam zabrane - napisał m.in. Zarząd Osiedla Tuwima.

Wnioskodawcami tej zmiany w budżecie byli w większości radni z Klubu Prawo i Sprawiedliwość. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
sprawiedliwy Z PIS "MRÓWA"28.01.2018 21:27

pogonić MARUDÓW i ich przydupasów

tako28.01.2018 12:04

Jestem ciekawy kto wygra kolejna kadencje

Lola27.01.2018 18:08

@Esteta - dobre. ale te ćwoki i tak tego nie zrozumieją. Młodziki wyglądają jako tako, zwłaszcza ten omc.prawnik pyskaty. Coś tam skubnęli z drescodu i prezentują się nieźle. Ale cała reszta z Andrzejem na czele, to tragedia. No cóż, są wierni prezesowi:)

Pasik27.01.2018 16:56

Zrobili na złośc pani prezydent a o mieszkańcach podczas tej wojenki zapomnieli......

Gość 27.01.2018 16:30

Wysłać tych PISowcow na wschód i odgrodzić Wisłę drutem kolczastym

plugawy anonim27.01.2018 15:22

Jacy zatroskani o los miasta ...

Pokaż wszystkie opinie (34)