Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 stycznia 2018

Bezdomni już nie potrzebują ubrań

Bezdomni już nie potrzebują ubrań
fot. pixabay

Jeszcze niedawno z izby przyjęć jastrzębskiego szpitala dobiegały dramatyczne apele o to, aby mieszkańcy przynosili niepotrzebne ubrania dla bezdomnych pacjentów. Na razie akacja jest wstrzymana. 

- Cieszy nas to, że mieszkańcy tak licznie odpowiedzieli na nasz apel o przynoszenie na izbę przyjęć ubrań, z które trafiły do potrzebujących bezdomnych pacjentów naszego szpitala. Odzew na nasz apel był tak wielki, że musimy na jakiś czas wytrzymać akcję - mówi Ewelina Auguścik, jedna z koordynatorek akcji.

W ubiegłym miesiącu dyrektor szpitala apelowała o wsparcie izby przyjęć niepotrzebną odzieżą Mówiła wtedy, że stan ubrań osób bezdomnych jest tak zły, że nadają się one tylko do spalenia. Dzięki mieszkańcom ten problem został rozwiązany.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku  Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Oko proroka01.02.2018 15:51

Już nie potrzebują ubrań alkohol by się przydał!????

Gość01.02.2018 0:08

Brawo, Ewelina Auguścik., Jadłodzielnia , ubrania. Dzięki takim działaniom nasze miasto jest przyjazne bezdomnym.

pancerżaba ze Bzio31.01.2018 14:19

Lepiej jak nie czuć żula w autobusie latem.

Ozyrys31.01.2018 11:01

Bezdomny nie może chodzić czysty i ładnie ubrany bo społeczeństwo stwierdzi że jest bogaty i nikt Mu nic nie da , a tak zasyfiony robi wrażenie .