Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
1 lutego 2018

Mieszkańcy mogą wpisać się do księgi

Mieszkańcy mogą wpisać się do księgi
fot. UM Jastrzebie

Rok 2018 to 100-lecie niepodległości, ale i 55. rocznica nadania praw miejskich dla Jastrzębia. Z tej okazji w mieście odbędzie się wiele imprez. Każdy będzie mógł dokonać swojego wpisu do księgi pamiątkowej. 

Koncert noworoczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk był pierwszym z wielu wydarzeń zaplanowanych na świętowanie 55. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu. Przed mieszkańcami jeszcze wiele jubileuszowych imprez, podczas których nie tylko będą mogli doskonale się bawić, ale również odcisnąć swój ślad w historii naszego miasta.

Do księgi będzie się można wpisać podczas wydarzeń miejskich. Można też, po wcześniejszym ustaleniu z Urzędem Miasta, zabrać księgę na organizowane przez różne podmioty uroczystości. W ten sposób dotrze ona do większej liczby zainteresowanych. Kontakt z magistratem: promocja@um.jastrzebie.pl

Można już teraz zastanowić się nad tym, jakiej treści będzie mieć państwa wpis do księgi, a może podzielicie się swoimi propozycjami z internautami?

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
gpść04.02.2018 11:51

Najważniejsze są wybowy w listopadzie 201118 r. i wybór prezydenta tut. miasta faachowca menadżeraaaa, ale już nigdy nauczyciela ani nawet dyrektoreczki podrzędnej szkółki.

do Radio Teheran 01.02.2018 17:18

Jak wyjedziesz z nimi to będziesz mógł się wpisać. Będziesz miał zajęcie. Potrzebują kogoś do czyszczenia bytów i zamiatania sceny. Tylko potrzebny co będzie nadzór, a nikt nie chce się zgodzić. Choć na kierownicze stanowiska zawsze wszyscy się pchają. A potem wychodzi z nich głupota.

do Seboc/ Radio Teheran01.02.2018 13:16

Tylko się nie zapomnij i nie wpisz: Miasto dziczeje.

plugawy anonim01.02.2018 9:47

A czy będzie wystawiona księga obietnic , fantasmagori i niewykonanych inwestycji.

Do Radio Teheran 01.02.2018 9:19

Tylko nie zapomnij się podpisać bo ty w tej euforii możesz zapomnieć się podpisać

Radio Teheran01.02.2018 8:03

Ja wpisze, co o tym wszystkim sadze.