Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
1 lutego 2018

Nowy obrońca w JKH GKS Jastrzębie

Nowy obrońca w JKH GKS Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego do ekipy JKH GKS Jastrzębie dołączył 21-letni obrońca, Marcin Horzelski. Zawodnik najprawdopodobniej już w piątek na Jastorze, podczas pojedynku z Cracovią zadebiutuje w zielono-czarno-żółtych barwach klubu z Jastrzębia-Zdroju.

Nowy nabytek JKH jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec. W latach 2013-2015 reprezentował Polskę na mistrzostwach świata do lat 18 i 20. Od zeszłego sezonu bronił barw GKS-u Tychy. W listopadzie 2017 został wypożyczony do Anteo Naprzodu Janów. Po trzymiesięcznym okresie wypożyczenia postanowił spróbować swoich sił w drużynie dowodzonej przez Roberta Kalabera.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!