Spółdzielczy

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°16°
1 lutego 2018

Nowy obrońca w JKH GKS Jastrzębie

Nowy obrońca w JKH GKS Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego do ekipy JKH GKS Jastrzębie dołączył 21-letni obrońca, Marcin Horzelski. Zawodnik najprawdopodobniej już w piątek na Jastorze, podczas pojedynku z Cracovią zadebiutuje w zielono-czarno-żółtych barwach klubu z Jastrzębia-Zdroju.

Nowy nabytek JKH jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec. W latach 2013-2015 reprezentował Polskę na mistrzostwach świata do lat 18 i 20. Od zeszłego sezonu bronił barw GKS-u Tychy. W listopadzie 2017 został wypożyczony do Anteo Naprzodu Janów. Po trzymiesięcznym okresie wypożyczenia postanowił spróbować swoich sił w drużynie dowodzonej przez Roberta Kalabera.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa

Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!