Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
1 lutego 2018

OWN: Tężnia nabiera kształtów

OWN: Tężnia nabiera kształtów
fot. UM Jastrzębie

Trwa modernizacja Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Pogoda na szczęście nie utrudnia prac. Realnego kształtu nabiera tężnia solankowa. 

Kilka miesięcy trwa już remont Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Z dnia na dzień widać postępy prac, co cieszy, ponieważ wszyscy czekają na finalny efekt, który planowany jest na miesiące letnie.

- Pierwszy etap projektu nabiera kształtów. Ostatnio wykonano izolację przeciwwodną wraz z ociepleniem na ścianach zewnętrznych budynku technologicznego. Jednak coraz bardziej widoczna staje się również tężnia solankowa. Obecnie właśnie trwają prace związane z betonowaniem fundamentów i ściany tężni - informuje jastrzębski magistrat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Droga prowadząca do OWN gotowa Droga prowadząca do OWN gotowa

Dojdzie do strajku w Ośrodku Pomocy Społecznej? Dojdzie do strajku w Ośrodku Pomocy Społecznej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Jas04.02.2018 11:08

W toku wyborczym da się wszystko zrobić. Szkoda ze wybory nie są co dwa lata.

podoba mi się02.02.2018 21:40

Tu na razie jest ściernisko ale będzie .....

Nie02.02.2018 15:49

Cieszę się, że będzie miejsce gdzie będą przesiadywali ćpacze i pijacy , wreszcie wyniosą się z centrum

Observer02.02.2018 14:31

Piękne zdjęcia będą tam wychodzić

Tak 02.02.2018 12:48

Cieszę się, że miejsce gdzie przesiadywali ćpacze i pijacy znów zamieni się w ładne miejsce służące nam wszystkim i naszym gościom. "Radio teheran" jak zwykle bełkocze jakieś bzdury. Tężnia kojarzy co się tylko Ciechocinkiem. A tężni jest w Polsce dużo. Ciechocinek ma tężnię zabytkową. Jak Jastrzębie mogło być uzdrowiskiem gdy zostało zamienione w miasto górnicze. Jesteś takim "bałwanem" umysłowym, że prawdziwe śnieżne bałwany odcięły się od ciebie. Nie chcą stać tam gdzie ty jesteś. Dlatego niema śniegu. Ha ha ha

do gość z 10:2602.02.2018 11:32

"Żony przed śmiercią , a kochanki przed świtem"

Gość02.02.2018 10:26

Jest przysłowie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Tak samo z OWN chwalą się zamiast robić swoje a na końcu pochwalić się efektami swojej pracy i zbierać pochwały jeśli będą zasłużone.

Pokaż wszystkie opinie (9)