Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
1 lutego 2018

OWN: Tężnia nabiera kształtów

OWN: Tężnia nabiera kształtów
fot. UM Jastrzębie

Trwa modernizacja Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Pogoda na szczęście nie utrudnia prac. Realnego kształtu nabiera tężnia solankowa. 

Kilka miesięcy trwa już remont Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Z dnia na dzień widać postępy prac, co cieszy, ponieważ wszyscy czekają na finalny efekt, który planowany jest na miesiące letnie.

- Pierwszy etap projektu nabiera kształtów. Ostatnio wykonano izolację przeciwwodną wraz z ociepleniem na ścianach zewnętrznych budynku technologicznego. Jednak coraz bardziej widoczna staje się również tężnia solankowa. Obecnie właśnie trwają prace związane z betonowaniem fundamentów i ściany tężni - informuje jastrzębski magistrat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poszukiwani chętni na korty OWN Poszukiwani chętni na korty OWN

Kto wydzierżawi teren na OWN? Kto wydzierżawi teren na OWN?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Jas04.02.2018 11:08

W toku wyborczym da się wszystko zrobić. Szkoda ze wybory nie są co dwa lata.

podoba mi się02.02.2018 21:40

Tu na razie jest ściernisko ale będzie .....

Nie02.02.2018 15:49

Cieszę się, że będzie miejsce gdzie będą przesiadywali ćpacze i pijacy , wreszcie wyniosą się z centrum

Observer02.02.2018 14:31

Piękne zdjęcia będą tam wychodzić

Tak 02.02.2018 12:48

Cieszę się, że miejsce gdzie przesiadywali ćpacze i pijacy znów zamieni się w ładne miejsce służące nam wszystkim i naszym gościom. "Radio teheran" jak zwykle bełkocze jakieś bzdury. Tężnia kojarzy co się tylko Ciechocinkiem. A tężni jest w Polsce dużo. Ciechocinek ma tężnię zabytkową. Jak Jastrzębie mogło być uzdrowiskiem gdy zostało zamienione w miasto górnicze. Jesteś takim "bałwanem" umysłowym, że prawdziwe śnieżne bałwany odcięły się od ciebie. Nie chcą stać tam gdzie ty jesteś. Dlatego niema śniegu. Ha ha ha

do gość z 10:2602.02.2018 11:32

"Żony przed śmiercią , a kochanki przed świtem"

Gość02.02.2018 10:26

Jest przysłowie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Tak samo z OWN chwalą się zamiast robić swoje a na końcu pochwalić się efektami swojej pracy i zbierać pochwały jeśli będą zasłużone.

Pokaż wszystkie opinie (9)