Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 lutego 2018

"Ratunku! Widzę człekokształtne UFO. Ma zielone włosy"

"Ratunku! Widzę człekokształtne UFO. Ma zielone włosy"
fot. pixabay

W piątek rano na jastrzębską policję zadzwoniła kobieta, która w swoim pokoju zobaczyła UFO, a ściślej rzecz biorąc - kosmitę z zielonymi włosami. 

- O godzinie 6:48 dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał od mieszkanki Jastrzębia niecodzienne zgłoszenie. Kobieta powiedziała, że widzi w swoim pokoju „człekokształtne UFO”, które ma zielone włosy. Nalegała na interwencję, tym bardziej, że jej słowa miała potwierdzać obecna w mieszkaniu córka. Po przyjeździe patrolu na miejsce jastrzębianka oświadczyła, że widziała UFO, ale na swoim balkonie. Jak się okazało świąteczne oświetlenie balustrady wprowadziło kobietę w błąd. Przyznała, że poprzedniego wieczora oglądała wraz z córką film z serii Archiwum X. Obie panie przeprosiły policjantów za bezzasadne wezwanie. Policjanci pouczyli je  o tym, że telefon alarmowy służy do zgłaszania sytuacji związanych z zagrożeniem zdrowia i życia - relacjonowała mł. asp. Bogusława Dudek. 

Policja podkreśla, że bezpodstawne wezwanie patrolu może skończyć się dla zgłaszających przed sądem.

- Warto pamiętać o tym, że kiedy policjanci są wezwani na bezzasadną interwencję, ktoś może rzeczywiście potrzebować ich pomocy i znajdować się w trudnej sytuacji. Warto więc zastanowić się, zanim zadzwonimy pod numer alarmowy. - dodaje mł. asp. Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Manhattan": Pani wyzywa pana "Manhattan": Pani wyzywa pana

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
mieszkaniec04.02.2018 12:41

Na Rybnik też jej nie zabrali ?

Radio Teheran04.02.2018 12:32

"nie ukarano tego babska finansowo?"

Bo w tym miescie to norma. Niektorzy swoimi oczami widza podziemne dworce, tetniace zyciem "miejsca spotkan", sale wystawowe czy miedzynarodowe centra nauki i biznesu.
Zwykle UFO wydaje sie tu calkiem normatywne.

Koper03.02.2018 17:03

Nie rozumiem dlaczego nie ukarano tego babska finansowo?????

seboc03.02.2018 15:04

Byl taki gosc kiedys na slaskiej nazywali go UFO zaopatrywal pol miasta teraz siedzi za tabletki ufo ktore sprzedawal kilka lat temu.

Rols03.02.2018 13:59

Ufo to niezidentyfikowany obiekt latający. Nie oglądałem nigdy Archiwum X, ale na prawdę są tam obiekty latające przypominające ludzi? Może się czepiam, a może nie lubię opowiadania bzdur.

Kaska03.02.2018 13:40

Zieleń i obce cywilizacje mnie zainspirowały. Zrobię sobie włosy na zielono :) będzie to akt solidarności z kosmitami...

smolka02.02.2018 21:30

Powinni wykonac testy na obecnosc narkorykow. Jesli byly by pozytywne to rewizja mieszkania.

Pokaż wszystkie opinie (23)