Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 lutego 2018

75-letni kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

75-letni kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych
fot.Jastrzębie-Zdrój Informacje Drogowe24h

Nie miała szczęścia kobieta, która w piątek na al. Piłsudskiego została potrącona na przejściu dla pieszych. 75-letni kierowca nie zachował należytej ostrożności. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- Do wypadku doszło w piątek, około 18.25 na al. Piłsudskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy, kierujący samochodem marki Fiat Sienna, 75-letni jastrzębianin jadąc ulicą Al. Piłsudskiego, nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszą. 19-letnia mieszkanka Jastrzębia została przewieziona do szpitala. Kobieta doznała obrażeń w postaci zerwania więzadeł kolana - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kierującemu, który w rażący sposób naruszył obowiązujące przepisy, stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

64-latka wjechała w rowerzystę 64-latka wjechała w rowerzystę

Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
lidka08.02.2018 13:01

większosc kierowcow jest w porzą, hamują juz z dala od przejscia , tak , ze przechodzący idzie bez stresu, ale nigdy nie zaszkodzi rozejrzec sie jeszcze we wszystkie strony.

stary Dziad06.02.2018 20:03

do beno też bęndziesz starym dziadem masz prawo się wypowiedzieć nie obrażając nkogo.

do beno06.02.2018 10:26

Eliminować takich jak Ty ślepy głuchy łazisz środkiem drogi i nie wiesz do końca gdzie idziesz .

beno06.02.2018 9:07

eliminować starych dziadów z dróg...ślepe to i głuche a nos przylepiony do przedniej szyby i jedzie byle do przodu!!!

Gość06.02.2018 0:14

Nie wiecie może, czy pod szpitalem na pasach jest pomiar prędkości?

............05.02.2018 20:38

Kosa rozglądaj się na pasach byś nie wylądował na oiomie pamiętaj ... karma wraca zawsze.

Kosa05.02.2018 18:26

Pieszy zrozumie że żle zrobił dopiero jak ocknie się na oiomie i mu powiedzą że będzie kaleką na resztę życia . Osobiście nie żałuję losu ludzi którzy sami się pchają pod koła .

ginter05.02.2018 15:31

Niektórzy piesi jak widzą pasy to juz nie patrzą na nic tylko wchodzą na nie czy cos jedzie czy nie jak konie z klapami na oczach.

Gość05.02.2018 14:15

@ do pedro

Ta i wiele innych to własność dilera kamienia. To samo zjawisko oślepiania robi na skrzyżowaniu obwodnicy i Pszczyńskiej.

No ale magistrat i diler to jeden wielki organizm mafijno-dojny miasta.

Okulista05.02.2018 14:14

Wszyscy kierowcy , którzy mają problem z dostrzeżeniem po zmroku pieszego na pasach powinni niezwłocznie udać się do okulisty , gdyż to oznacza u nich schorzenie zwane kurza ślepota (Kurza ślepota (ślepota zmierzchowa) to wada wzroku, której istotą są zaburzenia widzenia po zmierzchu lub w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Pamiętaj jutro to TY możesz być potrącony na przejściu dla pieszych.

Pokaż wszystkie opinie (33)