Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
7 lutego 2018

W górnictwie poszukują fachowców. Jest praca

W górnictwie poszukują fachowców. Jest praca
fot. JZR

Okazuje się, że nie tylko jest zapotrzebowanie na pracowników na stanowiska górników. Jastrzębskie kopalnie potrzebują silnego zaplecza technicznego, które będzie mocnym wsparciem produkcji. 

Nie tylko Spółka Szkolenie i Górnictwo prowadzi nabór pracowników. Także Jastrzębskie Zakłady Remontowe, wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, potrzebuje fachowców, takich jak: pracownik obróbki skrawaniem, spawacz, ślusarz.  Rekrutacja ma związek w związku z dynamicznym rozwojem technologicznym oraz zwiększeniem koszyka usług.

JZR obecnie zatrudniają ponad 400 pracowników, głównie wysoko wyspecjalizowanych spawaczy, ślusarzy i pracowników obróbki skrawaniem. Posiada nowoczesny park maszynowy, m.in. zrobotyzowane stanowisko spawalnicze, przecinarki gazowo-plazmowe, centra wytaczarskie, obrabiarki sterowane numerycznie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
ja11.02.2018 15:31

Syn posła jest już prokurentem w nowej spółce JSW Ochrona.

Rafał09.02.2018 14:23

Przyjmują tylko ludzi po znajomościach(nieudaczników życiowych). Chora Polska po Dobrej Zmianie!!!!

Gość08.02.2018 21:31

Tak jak piszecie do SiG przyjmują po znajomościach. Z takim małym ALE jak masz wielkie znajomości w ZZ to cie przyjmą a jak masz małe znajomości - czyli nie jesteś jakimś pociotkiem ZZ to ci tylko obiecają i czekasz jak święty turecki może w marcu, może w maju?
A ci co wo gule nie mają znajomości to maja to samo co święci tureccy tylko nic im nie obiecują.

SRK08.02.2018 17:00

Byłem dobrym fachowcem i pisałem na urlop bardzo żałuję tego glupi byłem na ładowni super było tylko wode dolalem do akumulatorów i szychta najlepszy fachowcem byłem co ja zrobilem

luk08.02.2018 14:07

przestańcie pisać że jest "nabur'" Też tak uważam. "Gość" ma rację.

Gość08.02.2018 0:40

To prawda liczą się tylko plecy więc droga redakcjo przestańcie pisać że jest nabur lub że kopalnia szuka pracowników na danych stanowiskach bo to nie prawda. OSZUKIWANIE LUDZI!!!!!

gosc do dam07.02.2018 21:52

na reke!!! tluku, czytanie ze zrozumieniem sie klania

Pokaż wszystkie opinie (37)