Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
7 lutego 2018

Wzywała pomocy, bo nie chciał zapłacić za mycie okien

Wzywała pomocy, bo nie chciał zapłacić za mycie okien
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta stojąca na balkonie jednego z bloków na osiedlu Przyjaźń i krzycząca, że została pobita, zwróciła uwagę przechodniów. Jedna z pań wezwała policję. Jak się okazło podłożem całej sytuacji było... mycie okień. 

Tuż po godzinie 15:00 na ulicę Morcinka (osiedle Przyjaźń) przybył patrol policji. Ze zgłoszenia, które wpłynęło na Komendę Miejską Policji wynikało, że kobieta została pobita przez mężczyznę i wzywa pomocy.

- Jak się okazało pomiędzy jastrzębianami doszło do sporu na tle mycia okien. Pani twierdziła, że nie otrzymała odpowiedniej zapłaty za usługę i doszło do sprzeczki. Miała zostać naruszona jej nietykalność. Jednak ani jej życiu, ani zdrowiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.  Państwo w obecności policjantów zostali poinformowani o prywatnoskargowym trybie dochodzenia swoich praw - mówiła mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy  KMP Jastrzębie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wpadł z marihuaną nocą Mężczyzna wpadł z marihuaną nocą

Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość07.02.2018 22:00

Do radia tehenan skończ powtarzać jedne i te same slogany bo to się robi nudne zacznij wkoncu myśleć jak Jastrzebianin a nie jak Ciapaci

do Proponuje 07.02.2018 15:13

Propozycja twoja nie zyskała aprobaty i jako taka jest niezgodna z ogólnym dzisiejszym trendem , który stanowi że nie należy namawiać jednych do ignorowania drugich , gdyż jak znamy życie twoja propozycja szybko może obrócić się przeciwko tobie.A zatem nie czyń drugiemu co tobie nie miłe i gdyby kózka nie skakała to by jej nikt nie ignorował.

do Proponuje 07.02.2018 15:07

A ja proponuję nie słuchać propozycji typu proponuję by na kogoś nie zwracać uwagi , gdyż takie proponowanie stoi w sprzeczności z propozycją proponowania by coś proponować , to propozycja musi proponować dzialanie zastępcze w stosunku do proponowanej propozycji.

do Proponuję07.02.2018 10:53

Propozycja została odrzucona , jak się nie podoba to spad na inne portale .

Bekaziom07.02.2018 10:37

Do Radio Teheran :to miasto już zdziczało,tylko nie którzy nie przyjmują tego do wiadomości

Proponuję 07.02.2018 10:15

Wobec nieustającej głupoty typów podpisujących się "Radio Teheran" i "plugawy anonim" proponuję nie zwracania na nich uwagi. Redakcja powinna prezentować ich wpisy ale my nie powinniśmy ich zauważać i komentować.

Radio Teheran07.02.2018 9:55

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (9)