Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 lutego 2018

Wzywała pomocy, bo nie chciał zapłacić za mycie okien

Wzywała pomocy, bo nie chciał zapłacić za mycie okien
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta stojąca na balkonie jednego z bloków na osiedlu Przyjaźń i krzycząca, że została pobita, zwróciła uwagę przechodniów. Jedna z pań wezwała policję. Jak się okazło podłożem całej sytuacji było... mycie okień. 

Tuż po godzinie 15:00 na ulicę Morcinka (osiedle Przyjaźń) przybył patrol policji. Ze zgłoszenia, które wpłynęło na Komendę Miejską Policji wynikało, że kobieta została pobita przez mężczyznę i wzywa pomocy.

- Jak się okazało pomiędzy jastrzębianami doszło do sporu na tle mycia okien. Pani twierdziła, że nie otrzymała odpowiedniej zapłaty za usługę i doszło do sprzeczki. Miała zostać naruszona jej nietykalność. Jednak ani jej życiu, ani zdrowiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.  Państwo w obecności policjantów zostali poinformowani o prywatnoskargowym trybie dochodzenia swoich praw - mówiła mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy  KMP Jastrzębie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość07.02.2018 22:00

Do radia tehenan skończ powtarzać jedne i te same slogany bo to się robi nudne zacznij wkoncu myśleć jak Jastrzebianin a nie jak Ciapaci

do Proponuje 07.02.2018 15:13

Propozycja twoja nie zyskała aprobaty i jako taka jest niezgodna z ogólnym dzisiejszym trendem , który stanowi że nie należy namawiać jednych do ignorowania drugich , gdyż jak znamy życie twoja propozycja szybko może obrócić się przeciwko tobie.A zatem nie czyń drugiemu co tobie nie miłe i gdyby kózka nie skakała to by jej nikt nie ignorował.

do Proponuje 07.02.2018 15:07

A ja proponuję nie słuchać propozycji typu proponuję by na kogoś nie zwracać uwagi , gdyż takie proponowanie stoi w sprzeczności z propozycją proponowania by coś proponować , to propozycja musi proponować dzialanie zastępcze w stosunku do proponowanej propozycji.

do Proponuję07.02.2018 10:53

Propozycja została odrzucona , jak się nie podoba to spad na inne portale .

Bekaziom07.02.2018 10:37

Do Radio Teheran :to miasto już zdziczało,tylko nie którzy nie przyjmują tego do wiadomości

Proponuję 07.02.2018 10:15

Wobec nieustającej głupoty typów podpisujących się "Radio Teheran" i "plugawy anonim" proponuję nie zwracania na nich uwagi. Redakcja powinna prezentować ich wpisy ale my nie powinniśmy ich zauważać i komentować.

Radio Teheran07.02.2018 9:55

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (9)