Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
8 lutego 2018

WSS nr 2 zakazuje odwiedzin na oddziałach

WSS nr 2 zakazuje odwiedzin na oddziałach

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wprowadził prewencyjny zakaz odwiedzin na dwóch oddziałach. Spowodowane jest to wzmożonymi zachorowaniami na wirusa grypy.

Osoby chcące odwiedzić pacjentki na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz Neonatologicznym nie będą mogły tego zrobić. Dyrekcja wprowadziła prewencyjny zakaz odwiedzin. Dyrekcja jastrzębskiej lecznicy tłumaczy tą decyzję troską o stan zdrowia kobiet przebywających na tych oddziałach. Chodzi o to, aby nie były one narażone na wirusy przynoszone przez odwiedzających w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na grypę. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
sebaa11.02.2018 8:00

Płacisz za osobny pokój tak jak w hotelu 500zł za dzień i chodź zapraszaj wszystkich dookoła niech walą tłumy. A innych chorych zostaw w ciszy i spokoju.
A jak nie to proszę jest na dole stołówka niech tam chory zaprasza kogo chce.

Ernest09.02.2018 13:51

Oprócz grypy nadchodzi kolejny kataklizm jak zniknie śnieg swiatlo dzienne ujrzą tysiące psich kup i niedopałki wyrzucone gdzie popadnie przez hrabiów i hrabiny.kupy i niedopałki rozrzucone wszędzie wszystko zesrane jak tu byc zdrowym .

Ela09.02.2018 11:39

Dawniej były odwiedziny tylko w wyznaczonych dniach i porach. I tak powinno zostać. Rodzina może się dogadać, kiedy kto idzie i niesie jadło. Teraz to jest masakra, pochody 1-majowe, z żarciem, które się psuje i z zarazkami.

matka j-bie09.02.2018 10:41

I bardzo dobrze! Nie ma co ryzykować, a i tak stanowczo za dużo ludzi tam się kręci, oj stanowczo. Osobiście mi to przeszkadzało ????

Hipo_kryzja09.02.2018 9:35

Do mojego adwersarza.
Co to za bełkot? Po histerycznym wpisie, domyślam się, że mam do czynienia z następną "królową pszczołą", która leży i wymaga, żeby wokół niej wszyscy się kręcili, karmili i zabawiali. A co tam inne pacjentki, które mają inne oczekiwania od szpitala, inaczej przeżywają ból i traumę i pragną po prostu spokoju... To JA tu jestem najważniejsza, bo tylko JA tu cierpię!
A już te tabuny odwiedzających są na pewno "bardzo pomocne" w wyzdrowieniu...chyba tylko dla takich egoistek, które w ogóle nie mają wyczucia, a empatia jest dla nich słowem obcobrzmiącym.
Również współczuję, tylko pewnie nie ogarniasz czego...

Do hipo_kryzja09.02.2018 5:45

Nie życzę ci by twoja partnerka, siostra, kuzynka, córka leżała na oddziele ginekologii z podejrzeniem poronienia, utraty dziecka które wszyscy tak wyczekiwali. Wtedy kobieta potrzebuje wsparcia, o tym chyba p Sssonia pisała a nie o chorych leżących na innych oddziałach. Ale co człowiek który ma sieczkę w głowie może o tym wiedzieć, wnioskuję to po adekwatnym i jakże "mądrym" wpisie. Tak pisze człowiek nie mający rodziny, który nie dostał dostatecznej miłości albo przepraszam za wyrażenie stary, zmierzły dziadek który nie ma co robić i czepia się wszyatkich dookoła a dawno powinien gryźć ziemię i oglądać świat z dołu co by innym żyło się łatwiej. Denerwują mnie tacy ludzie. Najwięcej do powiedzenia a najmniej doświadczenia. Gdyby taki leżał na oddziele gdzie potrzebował by wsparcia blislich a tego nie miał to by dopiero marudził i do łba dostał. Dzici chyba brak, męża lub żony brak, przyjaciół brak! Bo tacy ludzie nie są do życia. Współczuję.

Do ernesta08.02.2018 22:38

Teraz moj tygrys ugryzie cie w zadek i narobi ci duza smierdzaca kupe na wycieraczke ????

Pokaż wszystkie opinie (16)