Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
12 lutego 2018

"O mieście bez politykowania" - spotkanie z Robertem Biedroniem

"O mieście bez politykowania" - spotkanie z Robertem Biedroniem
fot. UM Jastrzębie

Kolejne spotkanie z cyklu „O mieście bez politykowania” odbędzie się w piątek, 16 lutego Tym razem będzie okazja do spotkania nie tylko z prezydent Anną Hetman, ale zaproszonym gościem - Robertem Biedroniem. 

Prezydent Słupska Robert Biedroń jest politykiem, który budzi spore zainteresowanie w naszym kraju, nie tylko w mieście, gdzie jest prezydentem.

- Spotkajmy się w Jastrzębiu-Zdroju! Zobaczmy, co łączy Północ z Południem, porozmawiajmy o tym, co ważne dziś i jutro. Mam nadzieję, że już wkrótce poznamy się bliżej! 15:00 - "O mieście bez politykowania", Kino Centrum, Piłsudskiego 27 - zachęca jastrzębski magistrat.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2 Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2

Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji" Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (55)
PL18.02.2018 16:08

Pod hasłem "o mieście bez politykowania", a Biedroń "polityka bliżej ludzi". To się w ogóle nie trzyma kupy ani d..y.

Radio Teheran17.02.2018 21:34

Uwielbiam zapach kału z okrężnicy.

Don pedrunio17.02.2018 4:44

I po co to za wszystko?

Byłem16.02.2018 22:07

Świetne spotkanie z człowiekiem, który przeciwstawia się działaniom polityków. Najważniejszy jest samorząd czyli my. To my mamy być odpowiedzialni za nasze miasto, bo jest NASZE. Nie PiS, nie PO, czy jakiegoś innego ugrupowania politycznego. Ale to my mamy obowiązek dyskutować o kierunkach rozwoju miasta. To nie Prezydenci miast, czy rada miasta ma decydować a nas. Prezydent tylko przygotowuje propozycje a Rada Miasta zatwierdza lub nie. Nasza, Jastrzębska RM, gdzie przeważa PiS jest siłą niszczycielską. To musimy zmienić w najbliższych wyborach samorządowych. PiSowi nie może się udać zamach na NASZE miasto.

dorian15.02.2018 10:39

Plugawy anonim(Radio Teheran) będzie zadowolony z tej wizyty. Okrężnica mu pęknie.

znawca_tematuznawca_tematu14.02.2018 15:20

A czy ta wizyta Biedronia, to w ramach jego kolejnej, po Niemcach, Holandii, Luksemburgu, Finlandii, USA, Turcji, Norwegii, Ukrainie, i dziesiątek innych delegacji opłacanych z pieniędzy podatnika? Jaki prezydent taka publiczność.

erwin14.02.2018 14:11

Pytanie ile Miasto Jastrzębie- Zdrój zapłaci za tę wizytę Biedroniowi .

Pokaż wszystkie opinie (55)