Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
12 lutego 2018

Miasto posiada specjalistę do spraw przedsiębiorczości

Miasto posiada specjalistę do spraw przedsiębiorczości
fot kb / jastrzebieonline

Jastrzębski magistrat posiada głównego specjalistę - pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości. Została nim Izabela Grela, która wcześniej pełniła funkcję asystentki prezydenta miasta. 

- W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z przedsiębiorczością i narzędzi promocyjno-marketingowych oraz możliwości ich praktycznego zastosowania. Kandydatka przedstawiła spójną, autorską koncepcję rozwoju gospodarczego  i przedsiębiorczości w mieście Jastrzębie-Zdrój, zawierającą szereg rozwiązań i możliwości pozwalających na skuteczne pozyskiwanie inwestorów - informuje jastrzębski magistrat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina

"Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł "Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
mieszkaniec wielkopolskiej14.02.2018 11:40

Czy tan cały um to nie okradanie mieszkańca w biały dzień?

Marcin14.02.2018 7:45

Wstydem jest, że na sali obsługi UM pracują wieśniary, które nie mają żadnych kompetencji a do tego ubrane w jeansy, pullowerek i walące potem do tego stopnia, że przy "okienku" nie da się wystać. Przykład to Pani z "komunikacji" (dowody rejestracyjne, tablice itd...). Załatwiałem ostatnio sprawę. Podczas, kiedy ta kobieta mnie obsługiwała odebrała 3 telefony prywatne z życzeniami z okazji urodzin. Wspominała też ile to alkoholu i z kim wypiła dzień wcześniej (toteż nie dziwił mnie smród dochodzący zza biurka oraz jej tłuste włosy). Największy problem pojawił się jednak w trakcie samej obsługi, bo kobieta nie umiała nawet dokończyć procesu rejestracji (coś nie chciało się jej zapisać)... tupała nóżką i tylko "kurde, kurde, kurde"..., kiedy powiedziałem jej, że mogłaby się skupić na pracy, a nie na rozmowach telefonicznych to wyskoczyła na mnie z mordą... na jej nieszczęście nagrałem sobie pogawędki jakie toczyła w godzinach pracy! Żenada i wstyd, że wieśniary, które nie potrafią się nawet wysłowić, bo zaciągają jakimś wiejskim dialektem pracują w takim miejscu. Nie pozdrawiam bezczelnego babska z sali obsługi!

RPA13.02.2018 22:38

A kto z Jastrzębia miałby startować na takie stanowiska? Miasto jest totalnie wydrenowane z inteligencji. Tu pozostała tylko tania siła robocza, patologia i emeryci. A teraz się wielce burzą, że miastem zarządzają ludzie z zewnątrz. Widocznie rodzimi mieszkańcy nie nadają się...

szczepionkowy faszyzm13.02.2018 20:47

To jest proste i logiczne dla każdego rozumnego człowieka: Polska dla Polaków, a Jastrzębie dla jastrzębian.
Nie rozumieją tego patole z czerwonymi mózgami i "pożyteczni idioci".
Mała podpowiedź dla w/w (robertów i innych lewaków). Hasło Polska dla Polaków, to nie hasło Polska TYLKO dla Polaków. Nie wiem czy potraficie zrozumieć tę różnicę...

do idiotuf13.02.2018 16:57

Chyba was wszystkich popie...liło. Sprubójcie zatrudnic jastrzębianina z najwyższymi kwalifikacjami w UM Rybnik. Przyjmą w to samo miejsce rybniczanina po podstawówce, bo to "swój" i będzie należycie dbał o interesy swojego miasta. Teraz już wiecie dlaczego Jastrzębie jest wszędzie poniżane? Pamiętacie, jak kilkanaście lat temu w Rybniku powstały dwie duże galerie z kinami w jednym czasie? Jedna z tych galeri miała powstać w Jastrzębiu, ale rybnickie lobby pracujące w naszym UM załatwiło to dla Rybnika. Dalej tolerujmy w jastrzębskim magistracie ludzi z Rybnika Wodzisławia to będzie jeszcze gorzej.

Do gość Dziś o 14:0413.02.2018 16:02

A dlaczego mamy z tym skończyć. UM to nie ochronka dla mieszkańców Jastrzębia. To administracja miasta. Ktoś musi nim zarządzać. W Radzie Miasta nie powinno być ludzi z poza miasta i tych którzy traktuję działania w RM jako trampolinę do wskoczenia politykę. Tacy powinni być odwołani (wyrzucani) przez wyborców. Można to zrobić, bo jest to prawnie dozwolone. Przy wybieraniu radnych, należy bardzo uważnie sprawdzać kandydata do RM. Wyborca, który tego nie robi i głosuje na kogoś kogo nie zna, może się uważać za ćwoką, głupka i anty mieszkańca, czyli wroga mieszkańców. W UM muszą być zatrudnieni najlepsi. Tak niestety nie jest. Pracują przez zasiedziałość na swych stanowiskach. Niektórzy(re), wykazują się bladym pojęciem o tym czym się zajmują i są odpowiedzialni. Prezydent miasta musiałby po wyborach podpisywać nowe umowy. A to nie jest takie proste. Przeprowadzenie rozmowy z każdym pracownikiem UM niewiele daje. Są tacy, którzy dobrze mówią a źle działają. Jak wielu pracowników popiera PiS? Jest kilku. Część udaje przed Łukaszem Kaszą a większość musi wykonywać polecenie, bo ten mały człowieczek jest Przewodniczącym RM. Ale nie działa na rzecz naszego miasta, tylko na rzecz partii do której należy. A to jest partia dążąca do zniszczenia miast, które nie zgadzają się z ich polityką.

Radio Teheran13.02.2018 14:27

@do leśny zwierz

"Nie można przy zatrudnianiu osoby stosować kryterium pochodzenia"

Pracownik musi byc obywatelem RP. Poza tym faktycznie nie mozna. Mowi o tym art. 60 Konstytucji.

Pokaż wszystkie opinie (49)