Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 lutego 2018

25 tys. premii na 25-lecie Jastrzębskiej Spółki Węglowej?

25 tys. premii na 25-lecie Jastrzębskiej Spółki Węglowej?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zbliża się 25-rocznica założenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która dokładnie przypada na dzień 1 kwietnia. Z tego powodu kopalnie JSW obiegają różne informacje odnośnie wypłaty premii dla pracowników. 

Jedną przekazywanych informacji jest ta, że na 25-lecie JSW pracownicy mają dostać po 25 tys. zł premii. Inna z kolei mówi o tym, że premia ma wynosić 9 tys. zł. płatna w trzech ratach. Jak więc wygląda rzeczywistość?

Zapytany o premie dla górników przedstawiciel dużego reprezentatywnego związku zawodowego mówi, chcąc zachować anonimowość, że to bzdury.

- Ludzie pogłupieli, codziennie odbieramy wiele telefonów z zapytaniem o premie. My, jako związki zawodowe nic na ten temat nie wiemy. Nie prowadzimy żadnych rozmów z pracodawcą i naprawdę nie wiem, skąd się wzięły aż tak głupie plotki. System wynagrodzeń ma być określony w nowym Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i dopiero po jego przyjęciu będzie można coś konkretnego powiedzieć - mówi działacz związkowy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

JSW: Zmiana w zarządzaniu spółką JSW: Zmiana w zarządzaniu spółką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (83)
Metaniorz z Pniówka12.06.2018 12:52

Jo słyszoł na łaźni od mynża babki z biurowca że po 8000zł wypłacom wszystkim rylom 20 czerwca na rynka;) ponoć na 100% tylko cza chodzić wszystkie weekendy do roboty bez ciepło ty wy głupie naiwnioki;)a zamiast prymii z zysku dostaniecie łod baby po pysku wy tępe ryle;) i w tym przypadku się nie mylę ;)

...teraz Ja! ;)11.06.2018 16:14

WSZYSTKO BĘDZIE WYPŁACONE 31 CZERWCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIC TYLKO CZEKAĆ ;)

...teraz Ja! ;)11.06.2018 16:12

Każdy dostanie ile chce ! Tylko rządzących trzeba mądrzejszych ;) Ale jak długa historia polski takich nigdy nie było i nie będzie ! Same k.....y i złodzieje ! Pozostaje tylko lotto ;)

jarek ryl08.06.2018 19:38

ja bydą płacić po 25 klocka w maju a w czyrwcu odsetki od tych 25 tyś. w śyrpniu mo być prymio na karpia po 1200 ino trza pokozać te ryby. a tak na serio w dupie nas mają pozdrawiam cały zarząd

Zenon09.04.2018 11:38

Jo też słyszał że po 1tys maja dać. Ale co i jak?

Logier08.04.2018 11:45

Jo slyszol przy hoku, że bedo płacić po czi dwiesta ino trza 2 weekendy przerobić w kwietniu, ale za to podobno w maju mo lecieć ino zimno woda na łaźni.

Edek 03.04.2018 17:49

wiadomo coś o premiach na 25 lecie ponoć po jakimś tysiąc maja płacić?

Pokaż wszystkie opinie (83)