Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 lutego 2018

Książka za darmo i ciekawe spotkanie

Książka za darmo i ciekawe spotkanie
fot. Księgarnia Autorska

Znana i lubiana jastrzębska księgarnia Autorska obchodzi w piątek 2. rocznicę swojej działalności. W tym czasie udało się jej zdobyć wiernych klientów. Stała się chętnie odwiedzanym miejscem przez jastrzębian.

Księgarnia Autorska przygotowała dla swoich klientów niespodziankę. Każdy, kto dokona zakupu książek powyżej kwoty 50 zł będzie mógł kolejną książkę otrzymać bezpłatnie. Jest więc to doskonała okazja do dodatkowej lektury.

Ale to jeszcze nie wszystko! W piątek, 23 lutego, o godz. 18. w Autorskiej odbędzie się spotkanie z Marzeną Rogalską, znaną dziennikarką telewizyjną i radiową, która ma na swoim koncie ciekawe i wciągające powieści, które opowiadają o miłości, przyjaźni, marzeniach i pasji. Są to książki nie tylko dla kobiet.

Podczas spotkania w Autorskiej dziennikarka opowie o swojej pracy w telewizji, o tym, jak pracuje nad książkami, co ją inspiruje w pracy. Po prostu o tym, w jaki sposób jest twórcza. Być może to zachęci czytelników do odkrycia nowych możliwości w swoim życiu i czerpania z niego pełnymi garściami. Warto przyjść na takie spotkanie!

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Którędy do niepodległości?" "Którędy do niepodległości?"

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Ela 21.02.2018 8:38

Będzie interesujące spotkanie :)

Radio Teheran20.02.2018 12:11

@Jar
"Jest MOK"

MOK mozna skreslic razem z kinem przypadkowych filmow. Biblioteka zostaje.

Gość20.02.2018 8:35

Zapowiada się ciekawie

Jar 20.02.2018 7:26

Trochę krzywdzące są opinie Radia Teheran. Jest też świetnie działająca Biblioteka z siedzibą główną i filiami. Jest MOK. Tez działa na dobrym poziomie. Tylko Tylko trzeba to dostrzegać chodzić na imprezy a nie tylko z pozycji fotela krytykować i kręcić nosem.

Andrzej19.02.2018 8:16

Będę na pewno. Zapraszam , bo myślę , że warto.

Radio Teheran19.02.2018 8:15

Jedyna porzadna ksiegarnia w tym miescie i tym samym jedyna placowka kulturalna z prawdziwego zdarzenia.
Skoro funkcjonuje, oznacza, ze sa ludzie w miescie, ktorzy nie potrzebuja tandetnych jarmarkow a wola dobra ksiazke. W Ksiegarni mozna ksiazke nie tylko kupic ale o nich porozmawiac, bo punkt prowadzony jest przez pasjonatki.