Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 lutego 2018

Groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze

Groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze
fot. KMP Jastrzębie

Patrol mundurowych został wezwany do jednego z mieszkań, gdzie awanturował się mężczyzna. Jastrzębianin groził, że wysadzi dom w powietrze. Na dodatek chciał wręczyć policjantom 1 tys. zł łapówki w zamian za odstąpienie od swoich czynności.

Policjanci pełniący służbę w piątkowy poranek otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Zielonej. Domownicy uskarżali się na zachowanie 51-latka, który znajdował się pod silnym wpływem alkoholu. Przybyły na miejsce patrol przebadał mężczyznę na alkomacie. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

- Jastrzębianin był ponadto agresywny i nie stosował się do poleceń stróżów prawa, twierdząc, że "jak będzie chciał, to wysadzi całe mieszkanie w powietrze". Dla zapewnienia bezpieczeństwa rodzinie i pozostałym mieszkańcom bloku, policjanci podjęli decyzję o umieszczeniu awanturnika w izbie wytrzeźwień. W trakcie przejazdu radiowozem, mieszkaniec miasta chciał wręczyć stróżom prawa tysiąc złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za próbę wręczenia łapówki w trakcie interwencji grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Tegi Ryszard20.02.2018 21:32

Nie wzięli? A skąd maja pieniadze na nowe budowy ?

Do Obcy 20.02.2018 15:22

Dorównujesz jemu sposobem myślenia. Dołek jest darmowy. Ale on powinien wylądować w psychiatryku.
Jak chce się sam bez innych osób to nich to zrobi. Wysadzenie się w mieszkaniu naraża zupełnie niewinne osoby. Chciałbyś wylecieć w powietrze, lub być okaleczonym do końca życia, bo jakiś psychopata wysadził się za ścianą. Z pewnością byłbyś szczęśliwy i wyrozumiały. Czy się mylę ?

do Doris20.02.2018 13:31

Metan jest gazem obojętnym dla organizmu człowieka , szkodliwa jest natomiast ignorancja .Jak myślisz jaki gaz pali ci się w kuchence ( jeżeli masz gaz w domu).Powiesz że gaz ziemny... i słusznie tylko, że głównym składnikiem stanowiącym ponad 90% gazu ziemnego jest zawsze metan

Doris20.02.2018 12:48

Metan bije do głowy...

Oko proroka20.02.2018 11:32

51 lat i sieczka zamiast mózgu a swoją drogą za próbę wręczenia łapówki 8 lat a za ,lzenie oraz podawanie fałszywych danych osobowych ,10 minut przesłuchania w prokuraturze patrz demokrata Frasyniuk

Obcy20.02.2018 11:29

Jaka izba wytrzeźwień??? Napisz Cię prawdę że na dołek go wzięli i jeszcze będzie musiał za dołek zapłacić...to jest dopiero bezprawie naszych funkcjonariuszy....

Radio Teheran20.02.2018 10:54

Miasto dziczeje.