Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
20 lutego 2018

Groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze

Groził, że wysadzi mieszkanie w powietrze
fot. KMP Jastrzębie

Patrol mundurowych został wezwany do jednego z mieszkań, gdzie awanturował się mężczyzna. Jastrzębianin groził, że wysadzi dom w powietrze. Na dodatek chciał wręczyć policjantom 1 tys. zł łapówki w zamian za odstąpienie od swoich czynności.

Policjanci pełniący służbę w piątkowy poranek otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Zielonej. Domownicy uskarżali się na zachowanie 51-latka, który znajdował się pod silnym wpływem alkoholu. Przybyły na miejsce patrol przebadał mężczyznę na alkomacie. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

- Jastrzębianin był ponadto agresywny i nie stosował się do poleceń stróżów prawa, twierdząc, że "jak będzie chciał, to wysadzi całe mieszkanie w powietrze". Dla zapewnienia bezpieczeństwa rodzinie i pozostałym mieszkańcom bloku, policjanci podjęli decyzję o umieszczeniu awanturnika w izbie wytrzeźwień. W trakcie przejazdu radiowozem, mieszkaniec miasta chciał wręczyć stróżom prawa tysiąc złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za próbę wręczenia łapówki w trakcie interwencji grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Samochód dachował na wiadukcie Samochód dachował na wiadukcie

Włamywał się do myjni, kradł obrączki i portfele Włamywał się do myjni, kradł obrączki i portfele

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Tegi Ryszard20.02.2018 21:32

Nie wzięli? A skąd maja pieniadze na nowe budowy ?

Do Obcy 20.02.2018 15:22

Dorównujesz jemu sposobem myślenia. Dołek jest darmowy. Ale on powinien wylądować w psychiatryku.
Jak chce się sam bez innych osób to nich to zrobi. Wysadzenie się w mieszkaniu naraża zupełnie niewinne osoby. Chciałbyś wylecieć w powietrze, lub być okaleczonym do końca życia, bo jakiś psychopata wysadził się za ścianą. Z pewnością byłbyś szczęśliwy i wyrozumiały. Czy się mylę ?

do Doris20.02.2018 13:31

Metan jest gazem obojętnym dla organizmu człowieka , szkodliwa jest natomiast ignorancja .Jak myślisz jaki gaz pali ci się w kuchence ( jeżeli masz gaz w domu).Powiesz że gaz ziemny... i słusznie tylko, że głównym składnikiem stanowiącym ponad 90% gazu ziemnego jest zawsze metan

Doris20.02.2018 12:48

Metan bije do głowy...

Oko proroka20.02.2018 11:32

51 lat i sieczka zamiast mózgu a swoją drogą za próbę wręczenia łapówki 8 lat a za ,lzenie oraz podawanie fałszywych danych osobowych ,10 minut przesłuchania w prokuraturze patrz demokrata Frasyniuk

Obcy20.02.2018 11:29

Jaka izba wytrzeźwień??? Napisz Cię prawdę że na dołek go wzięli i jeszcze będzie musiał za dołek zapłacić...to jest dopiero bezprawie naszych funkcjonariuszy....

Radio Teheran20.02.2018 10:54

Miasto dziczeje.