Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
21 lutego 2018

Pijani kierowcy pędzą ulicami miasta

Pijani kierowcy pędzą ulicami miasta
fot. KMP Jastrzębie

Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych na drogach wciąż nie brakuje ryzykantów. Nie dość, że sami narażają się na niebezpieczeństwo to stanowią też poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

- W niedzielę, około godziny 9.00 w ręce policjantów wpadł kierowca skody, który przemierzał ulicę Pszczyńską w stanie po użyciu alkoholu. Z kolei, o godzinie 9.30 w tym samym miejscu policjanci udaremnili z kolei dalszą jazdę kierowcy skody roomster. Gdy przebadali go na alkomacie wykazał on u 51-latka blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. O godzinie 14.50 również na ulicy Pszczyńskiej policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw. Okazało się, że jastrzębianin również kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Wszyscy mężczyźni stracili już prawo jazdy, o ich dalszych losach zdecyduje sąd – informuje mł. asp. Bogusława Dudek.

Policjanci apelują do kierowców by użyli wyobraźni. Lekkomyślność, brak rozsądku, a do tego niesprzyjająca za oknem aura to przecież krok do tragedii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
edward21.02.2018 15:02

A może się uda - piją i jadą... Wartość powyżej 0,2 promila za kierownicą, każda jest zagrożeniem - kolizji, wypadku, przestępstwa i ogromnych problemów finansowych i w razie poważnego wypadku sądowych..., a także związanych z odszkodowaniami, dla poszkodowanych, czy nieuznania własnych szkód przez ubezpieczyciela. Więc, każdy siadając za kierownicę powinien sobie zadać pytanie: piłem to nie mogę jechać, nie piłem mogę jechać....! No i koniec...!

ZA !21.02.2018 12:09

Jestem za wyrywaniu wszystkich zębów lub wypalaniu oczu takim kierowcom. Okrutne? Ależ skąd.
To oni są okrutni kalecząc lub zabijając niewinną osobę. Jak by się zachowali policjanci, którzy napotkają osobnika z bronią w rękach, strzelającego gdzie popadnie. Po "stój bo strzelam!" strzelą rzeczywiście, bo właściciel broni, w każdej chwili może strzelić do jakiejś osoby. Ci kierowcy, to właśnie tacy osobnicy z bronią.
Czy ktoś musi zginąć, żeby kierowcę na bani aresztować i skazać? Powinniśmy się bronić.

Leszek21.02.2018 11:42

Skonfiskować samochody.
Częstrze kontrole policjantów powinny być.

Makaroniorz21.02.2018 11:09

Wczorajsi byli

zepsuty Teheran21.02.2018 9:55

Pawłowice piją w plugawym Teheranie.

Radio Teheran21.02.2018 9:49

Pszeciesz ja i plugawy anonim , to jeste tesz ja.

Gość21.02.2018 9:12

Jak zwykle do wypisywania bzdur są pierwsi , Radio Teheran i plugawy anonim .

Pokaż wszystkie opinie (9)