Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 lutego 2018

Jarosław Wałęsa odwiedzi Jastrzębie

Jarosław Wałęsa odwiedzi Jastrzębie
fot. www.jaroslawwalesa.pl

W piątek odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez jastrzębski Klub Obywatelski. Tym razem do naszego miasta przybędzie europoseł Jarosław Wałęsa.

Jak Polska powinna odnaleźć się w Europie, w Unii Europejskiej? Czy w związku z tym przed naszym krajem jest więcej szans, niż zagrożeń? A może, jak twierdzą niektórzy, Polska traci swoją silną pozycję w strukturach wspólnotowych? Czy proces ten da się zatrzymać i w jaki sposób? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas spotkania z europosłem Jarosławem Wałęsą, który weźmie udział w kolejnej edycji jastrzębskiego Klubu Obywatelskiego.

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w hotelu Dąbrówka w piątek, początek o godz. 17:00. Wstęp na nie jest wolny i każdy mieszkaniec może skorzystać z możliwości osobistej rozmowy Jarosławem Wałęsą. Tematem spotkania jest „Polska w Europie. Szanse i zagrożenia”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy samorządy dadzą się podporządkować władzy? Czy samorządy dadzą się podporządkować władzy?

Klub Obywatelski spotyka się z księdzem bp. Pieronkiem Klub Obywatelski spotyka się z księdzem bp. Pieronkiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (69)
SB23.02.2018 23:11

Won z Wałęsą

do 18:1623.02.2018 19:32

Racja , na drugi dzień nikt kto tam był nie będzie wiedziało o co Mu chodziło .

erwin23.02.2018 18:16

I po ca ta spina , przyjedzie kto chce to pójdzie Go wysłuchać , wyjedzie , i tyle po wizycie , na drugi dzień nikt nie będzie pamiętać że tu był .

gość23.02.2018 17:18

Po co oni ich zapraszają? Kolejny sexy. Kto następny w klejce do zaproszenia? Przed wyborami wszyscy obiecują. Gdy dostaną się do koryta to mają nas gdzieś!

Do moderatora23.02.2018 16:25

Poziom dyskusji i jadu pod tym artykułem przekracza już pewne granice.
Czy warto to kontynuować i w imię czego ???

wołodia23.02.2018 13:54

A ty gostku z 10:26 to już dawno przekroczyłeś granice...wasz czas już dawno minął i nie wróci nigdy !!! a kogo ty chcesz zastraszyć i kim? TW Bolkiem lub jego synalkiem który się rozwala po pijaku i po używkach na motorze!!! idz się lecz!!!

armagedon23.02.2018 13:46

Do armagedon...straszyć trollu to sobie możesz dzieciaczki o ile je masz jełopie z Peło... a jeśli jesteś taki bohater to wyjdż na ulicę a nie siedż dzieciaku na necie!!!

Pokaż wszystkie opinie (69)