Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°13°
TEB
22 lutego 2018

Jastrzębskie panie będą strzelać

Jastrzębskie panie będą strzelać
fot. pixabay

Dzień Kobiet to doskonała okazja dla pań, aby sobie… postrzelać. Można to zrobić na strzelnicy Zespołu Szkół nr 2 gdzie zostanie zorganizowany turniej strzelecki dla pań. Będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z pistoletu czy karabinu.

Prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman wraz z Klubem Strzeleckim „Dwójka LOK” zapraszają na I. Amatorski Turniej Strzelecki dla pań z okazji Dnia Kobiet. Impreza przewidziana jest na 9 marca. Od godziny 16:00w Strzelnicy Sportowej zlokalizowanej w Zespole Szkół nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, panie które chcą spróbować swoich sił w strzelaniu z pistoletu czy karabinu będą miały ku temu okazje. Na miejscu przeprowadzony zostanie instruktaż, dzięki czemu każda z przybyłych pań będzie z pewnością potrafiła oddać strzał.

W ramach I. Amatorskiego Turnieju Strzeleckiego dla pań z okazji Dnia Kobiet przewidziano dwie konkurencje, mianowicie strzelanie z pistoletu pneumatycznego 10 mm oraz z karabinu pneumatycznego 10 mm. Podczas turnieju obowiązywać będą przepisy Polskiego Związku Strzeleckiego. Nie zabraknie również nagród.

Panie, które chcą sprawdzić swoją celność mogą nadsyłać zgłoszenia pod adres promocja@um.jastrzebie.pl lub też zgłaszać się telefonicznie, pod numerem  324785166. Turniej przewidziany jest dla osób pełnoletnich. Zgłoszenia, zawierające imię i nazwisko oraz datę urodzenia przyjmowane będą do 5 marca. O szczegółach informować będziemy na bieżąco.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zazdrość o kobietę z pistoletem w tle Zazdrość o kobietę z pistoletem w tle

Poseł  Gadowski wygrywa w sądzie Poseł Gadowski wygrywa w sądzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
ROls23.02.2018 7:46

@Oko proroka, dostępu do broni maszynowej. Czy uczeń miał uprawnienia do broni w Ameryce? Jak Ty Panie funkcjonujesz z Twoją logiką.

rowerlaton23.02.2018 6:56

Urocze panie doskonale strzelają np.focha, a wraz z wiekiem umiejętność ta podlega samodoskonaleniu. Hahaha

ws22.02.2018 23:18

szkoda że mam wade wzroku

Gość22.02.2018 19:33

Brawo! Panie łeb wam rozwalą!

Słabo22.02.2018 18:28

Nie myślicie, na niczym się nie znacie i wrednie sterujecie nie publikując niewygodnych wam komentarzy.
Miernoty z was, jak tak postępujecie.

Zyga22.02.2018 18:16

Smog na ulicy czecha nie można oddychać pomóżcie tym ludzia ktorzy sa bezradni nie można wieczorem wyjsc z domu masakra

Ponury22.02.2018 16:36

To fajnie , ostatnio było spokojnie trzeba to zmienić .

Pokaż wszystkie opinie (12)