Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 lutego 2018

Jastrzębskie panie będą strzelać

Jastrzębskie panie będą strzelać
fot. pixabay

Dzień Kobiet to doskonała okazja dla pań, aby sobie… postrzelać. Można to zrobić na strzelnicy Zespołu Szkół nr 2 gdzie zostanie zorganizowany turniej strzelecki dla pań. Będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z pistoletu czy karabinu.

Prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman wraz z Klubem Strzeleckim „Dwójka LOK” zapraszają na I. Amatorski Turniej Strzelecki dla pań z okazji Dnia Kobiet. Impreza przewidziana jest na 9 marca. Od godziny 16:00w Strzelnicy Sportowej zlokalizowanej w Zespole Szkół nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, panie które chcą spróbować swoich sił w strzelaniu z pistoletu czy karabinu będą miały ku temu okazje. Na miejscu przeprowadzony zostanie instruktaż, dzięki czemu każda z przybyłych pań będzie z pewnością potrafiła oddać strzał.

W ramach I. Amatorskiego Turnieju Strzeleckiego dla pań z okazji Dnia Kobiet przewidziano dwie konkurencje, mianowicie strzelanie z pistoletu pneumatycznego 10 mm oraz z karabinu pneumatycznego 10 mm. Podczas turnieju obowiązywać będą przepisy Polskiego Związku Strzeleckiego. Nie zabraknie również nagród.

Panie, które chcą sprawdzić swoją celność mogą nadsyłać zgłoszenia pod adres promocja@um.jastrzebie.pl lub też zgłaszać się telefonicznie, pod numerem  324785166. Turniej przewidziany jest dla osób pełnoletnich. Zgłoszenia, zawierające imię i nazwisko oraz datę urodzenia przyjmowane będą do 5 marca. O szczegółach informować będziemy na bieżąco.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zazdrość o kobietę z pistoletem w tle Zazdrość o kobietę z pistoletem w tle

Poseł  Gadowski wygrywa w sądzie Poseł Gadowski wygrywa w sądzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
ROls23.02.2018 7:46

@Oko proroka, dostępu do broni maszynowej. Czy uczeń miał uprawnienia do broni w Ameryce? Jak Ty Panie funkcjonujesz z Twoją logiką.

rowerlaton23.02.2018 6:56

Urocze panie doskonale strzelają np.focha, a wraz z wiekiem umiejętność ta podlega samodoskonaleniu. Hahaha

ws22.02.2018 23:18

szkoda że mam wade wzroku

Gość22.02.2018 19:33

Brawo! Panie łeb wam rozwalą!

Słabo22.02.2018 18:28

Nie myślicie, na niczym się nie znacie i wrednie sterujecie nie publikując niewygodnych wam komentarzy.
Miernoty z was, jak tak postępujecie.

Zyga22.02.2018 18:16

Smog na ulicy czecha nie można oddychać pomóżcie tym ludzia ktorzy sa bezradni nie można wieczorem wyjsc z domu masakra

Ponury22.02.2018 16:36

To fajnie , ostatnio było spokojnie trzeba to zmienić .

Pokaż wszystkie opinie (12)