Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
23 lutego 2018

Plac zabaw po zmroku - miejscem harców wandali

Plac zabaw po zmroku -  miejscem harców wandali
fot. pixabay

Przedszkole nr 11, które znajduje się w sołectwie Bzie zlokalizowane jest w zabytkowym budynku - dawnym dworze obronnym. Jednak jego okolice, a dokładnie plac zabaw upodobali sobie wandale.

Okazuje się, że plac zabaw Publicznego Przedszkola nr 11 przy ulicy Klubowej w dzień służy dzieciom, natomiast o zmierzchu upodobali je sobie wandale. Pozostałością ich nocnych harców są puste butelki po piwie poniszczony czy połamany sprzęt, który ma służyć dzieciom. Niestety teren nie jest oświetlony, co powoduje, że kiedy robi się ciemno wandale czują się bezkarni.

- Proszę o to, aby w tym rejonie zamontować słup z oświetleniem lub monitoring. Z pewnością wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa i spowoduje, że nie będzie dochodziło w tym miejscu do aktów wandalizmu – mówiła podczas sesji radna Anna Toborowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW będzie mieć nową kopalnię JSW będzie mieć nową kopalnię

JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
mx10.04.2018 20:56

Pani radna dlaczego się Pani nie interesuje kurnikami które trują młodzież pobliskiej szkoły podstawowej to pani dziedzina i obowiązek .

gość26.02.2018 9:04

Czy demolkę i libację pijackie robi młodzież ze Bzia czy stare chłopy? Zastanówcie się nad resocjalizacją. Urząd Miasta zatrudnia pełnomocnika ds. alkoholowych.

Mieszkanka25.02.2018 21:09

To w tam jakieś pijoki chyba mieszkają. Nie to mieszkańcy Turystycznej albo Zielonej no może Harcerskiej demolują ten plac zabaw

Jan25.02.2018 9:05

Policja moim zdaniem działa w naszym mieście b.dobrze. Przeczytajcie ostatnie artykuły na temat zatrzymań sprawców i to poważnych przestępst. Samochody nowe owszem tez słyszałem, że są, ale coraz częściej widać policję na drogach jastrzębia.
Do redakcji : czy to zdjęcie z opisanego miejsca ? Co zostało zniszczone dokładnie ? Czy zgłoszenia trafiły na Policję czy Straż Miejską ?

Do oddech urzędnika25.02.2018 0:26

Ciekawie komentujesz. Coś jest na rzeczy.

Smakosz24.02.2018 9:51

Bzie schodzi na psy

do Rylko24.02.2018 9:32

Ile dostałeś mandatów od straży miejskiej parkując swoim passatem w tdi pod KWK Borynia ?

Pokaż wszystkie opinie (23)