Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
27 lutego 2018

Nastąpią zmiany we władzach JSW

Nastąpią zmiany we władzach JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W marcu odbędą się wybory na członków Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej z ramienia załogi. Urny wyborcze zostaną wystawione we wszystkich zakładach JSW.

Kandydaci na członków rady nadzorczej mogą prowadzić kampanię wyborczą na zakładowych tablicach ogłoszeń czy gablotach wyznaczonych dla wszystkich kandydatów. Kandydaci mogą też zgłaszać się do załóg za pośrednictwem zakładowych radiowęzłów. 

Rada Nadzorcza JSW to organ, który kontroluje działalność spółki, powołuje i odwołuje członków zarządy oraz ocenia sprawozdanie z działalności firmy, a także wnioski zarządu, co do podziału zysków lub pokrycia strat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
mrówkojad03.03.2018 14:02

nie dajcie się nabrać panie i panowie NIE glosować

Bronek02.03.2018 13:56

Brytyjska firma rusza z wydobyciem na KWK Krupiński zatrudnią około 2- tysiące górników , znależli pokłady węgla .

Piegus01.03.2018 21:21

Po co komu Rada Nadzorcza. Tylko kase płacić trzeba a i tak biorą duże pieniadze już na kopali a tu dodatkowo. Potem we łbach się przewraca zaczyna sie szpan.

ja01.03.2018 20:55

Rolnika wywalą.

gość01.03.2018 10:48

Ja też jestem za PO - wolny kraj, prawo to konstytucja

Ginter 28.02.2018 18:01

Wiela prymi dadza na 25 lecia JSW

AL28.02.2018 12:49

Ta tzw Rada Nadzorcza tak naprawdę jest posłusznym wykonawcą woli akcjonariusza większościowego czyli panów ministrów ,a wybrańcy z woli załogi pamiętają o swoich wyborcach tylko w czasie przedwyborczym .
Zapytajcie byłych pracowników " Krupińskiego " , czy widzieli tego pana " wybrańca " aby spotkał się z pracownikami i przedstawił swój plan ratowania kopalni .
Wydawanie oświadczenia jest nie tylko głupawe ale też nieprzyzwoite , wypadałoby wtedy ruszyć tyłek ze stołka i spotkać się z załogą .

Pokaż wszystkie opinie (33)