Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lutego 2018

Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1

Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1
fot. ZS 1

W piątek,  w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się warsztaty z języka niemieckiego. Katarzyna Wach, nauczyciel-germanista, zorganizowała zajęcia dla siódmoklasistów z sąsiedniej Szkoły Podstawowej Nr  12. W przygotowaniach i prowadzeniu zajęć pomocni okazali się uczniowie klas pierwszych liceum.

Warsztaty odbyły się w jeszcze pachnącej nowością sali relaksacyjnej, która została stworzona i wyposażona dzięki zwycięstwu Samorządu Uczniowskiego z Jedynki w listopadowym finale Festiwalu BOB'ów Szkolnych. Przypomnijmy, uczniowie ZS Nr 1 wygrali nagrodę główną w kwocie 3000 zł. Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój przeprowadzono remont sali, zakupiono siedziska, plansze oraz 9 tabletów, które zostały zaprezentowane uczniom SP 12 na warsztatach językowych. Spotkały się one z entuzjastycznym odbiorem przez uczniów, którzy po raz pierwszy mieli okazję wykorzystać tablety do nauki niemieckiego. Zajęcia okazały się dużym sukcesem i pokazały, że młodzież jest głodna nowoczesnej technologii komputerowej w szkole.

ZS nr 1 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

Można się zgłaszać na Festiwal Piosenki Niezaangażowaniem Można się zgłaszać na Festiwal Piosenki Niezaangażowaniem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
hmmm28.02.2018 19:21

radiowiec--tobie też języki obce były obce tłumoku,zostałeś w tym ,,grajdole,, nieudaczniku życiowy

Radio Teheran28.02.2018 14:08

Leszek, jako typowy zwolennik Pis, uczyl sie po rosyjsku. Niechec do jezykow zachodnich i do wiedzy ogolnie zostala mu wpojona.

Leszek28.02.2018 10:23

Uczcie się pilnie przez całe ranki z tej niemieckiej pierwszej czytanki.....

do Radio Bzie28.02.2018 10:06

Naócz się końcuwkuw będzierz miał piątkuf jak mruwkuf

Radio Bzie28.02.2018 9:17

A może by tak najsamprzód nauczyć się j. polskiego?

Radio Teheran28.02.2018 9:15

Uczta sie dzieci jezykow pilnie. Latwiej bedzie wyjechac z tego grajdolu.