Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lutego 2018

Próbował się zabić... trafił do więzienia

Próbował się zabić... trafił do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci uratowali 37-latka, który próbował targnąć się na swoje życie. Stróże prawa siłowo weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta, w którym przebywał mężczyzna. Jastrzębianin wysyłał sms do matki, że zamierza się targnąć na swoje życie.

W poniedziałek, tuż przed godziną 18.00 mundurowi otrzymali informację dotyczącą mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo. Z ustaleń interweniujących policjantów wynikało, że jastrzębianin przebywa w jednym z mieszkań przy ulicy Katowickiej i wysyła wiadomości swojej matce, że chce popełnić samobójstwo. 

- Na miejsce Straż Pożarna. W mieszkaniu nie paliło się światło, nikt też nie reagował na pukanie do drzwi. W związku z realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia mężczyzny, podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Okazało się, że 37-latek kompletnie pijany chciał odebrać sobie życie. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on poszukiwany. W efekcie mężczyzna został zatrzymany i trafił już do Zakładu Karnego w Cieszynie -  informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
seboc 01.03.2018 20:25

90% Ludzi wpada przez swoją głupotę a policja zamiast ich ścigać to i tak jest pewna że sami się nadzieją bo tacy ludzie i tak złamią prawo. Chore .

Gość01.03.2018 8:20

Super , życzę Policji więcej takich gamoniów którzy są poszukiwani i sami odnajdują się !

Gość01.03.2018 7:20

Do 19:36 100/100

hmmm28.02.2018 19:36

No to radiowcu z Teheranu się popisałes pięknie :D