Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 lutego 2018

Próbował się zabić... trafił do więzienia

Próbował się zabić... trafił do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci uratowali 37-latka, który próbował targnąć się na swoje życie. Stróże prawa siłowo weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta, w którym przebywał mężczyzna. Jastrzębianin wysyłał sms do matki, że zamierza się targnąć na swoje życie.

W poniedziałek, tuż przed godziną 18.00 mundurowi otrzymali informację dotyczącą mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo. Z ustaleń interweniujących policjantów wynikało, że jastrzębianin przebywa w jednym z mieszkań przy ulicy Katowickiej i wysyła wiadomości swojej matce, że chce popełnić samobójstwo. 

- Na miejsce Straż Pożarna. W mieszkaniu nie paliło się światło, nikt też nie reagował na pukanie do drzwi. W związku z realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia mężczyzny, podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Okazało się, że 37-latek kompletnie pijany chciał odebrać sobie życie. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on poszukiwany. W efekcie mężczyzna został zatrzymany i trafił już do Zakładu Karnego w Cieszynie -  informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
seboc 01.03.2018 20:25

90% Ludzi wpada przez swoją głupotę a policja zamiast ich ścigać to i tak jest pewna że sami się nadzieją bo tacy ludzie i tak złamią prawo. Chore .

Gość01.03.2018 8:20

Super , życzę Policji więcej takich gamoniów którzy są poszukiwani i sami odnajdują się !

Gość01.03.2018 7:20

Do 19:36 100/100

hmmm28.02.2018 19:36

No to radiowcu z Teheranu się popisałes pięknie :D