Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
1 marca 2018

GKS 1962 Jastrzębie nie zagra ze Stargardem

GKS 1962 Jastrzębie nie zagra ze Stargardem
fot. pixabay

GKS 1962 Jastrzębie w ten weekend miał rozpocząć wiosenne rozgrywki w II lidze. Przeciwnikiem „GieKsy” mieli być Błękitnymi Stargard. Jednak do meczu nie dojdzie.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanej na nadchodzący weekend (02-04.03) inauguracyjne kolejki rozgrywek. Powodem tego są niekorzystne warunki atmosferyczne oraz stan boisk, ich murawy nie są przygotowane tak, aby móc na nich rozgrywać spotkania. PZPPN nie poinformował, kiedy należy się spodziewać się ogłoszenia nowych terminów rozgrywek. Kibice są zmuszeni uzbroić się w cierpliwość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach? Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach?

Będzie strefa kibica. Wspierajcie polską drużynę! Będzie strefa kibica. Wspierajcie polską drużynę!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!