Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
5 marca 2018

JKH GKS gromi na wyjeździe Podhale Nowy Targ

JKH GKS gromi na wyjeździe Podhale Nowy Targ
fot. Andrzej Klocek

Jeszcze tylko jednego zwycięstwa potrzebują zawodnicy z JKH GKS Jastrzębie, aby awansować do półfinału. Na razie w tej rywalizacji zajmują pierwsze miejsce. W niedzielę na wyjeździe pokonali Podhale Nowy Targ 4:1.

Niedzielne spotkanie pomiędzy zawodnikami JKH GKS Jastrzębie a Podhale Nowy Targ toczyło się pod dyktando jastrzębian, którzy już po sześciu minutach meczu prowadzili 2:0. Większych problemów nie było również w trzeciej tercji, kiedy wynik został ustalony na 3:0 dla JKH GKS Jastrzębie. W czwartej części spotkania gospodarze zagrozili bramce gości i udało się im pokonać bramkarza. Jednak nie wpłynęło to na końcowy wynik meczu.

Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
0:1 Kominek - Świerski - Homer 03:12
0:2 Laszkiewicz - Horzelski - Bordowski 05:28
0:3 Bordowski - Paś - Laszkiewicz 24:26
0:4 Horzelski - Ł. Nalewajka 28:19
1:4 Ogorodnikow - Biezais 34:30 5/4

Podhale Nowy Targ: Odrobny - Jaśkiewicz, Tomasik, Kolusz, Zapała, Wielkiewicz - Sulka, Samarin, Gruszka, Ogorodnikow, Biezais - Kapica, Pichnarcik, Michalski, Neupauer, Różański - Wojdyła, Mrugała, Svitac, Siuty, Kondraszow.

JKH GKS Jastrzębie: Raszka - Horzelski, Jankovicz, Bordowski, Paś, Laszkiewicz - Lukaczik, Homer, Kominek, Kulas, Świerski - Kubesz, Gimiński, Nahunko, Wróbel, Ł. Nalewajka - Bigos, Michałowski, Pelaczyk, Jarosz, Matusik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Www05.03.2018 14:40

We wtorek jak najwięcej ludzi na Jastor.