Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 marca 2018

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji
fot. pixabay

Już w środę, 7 marca, basen Laguna organizuje wyjątkowy Dzień Kobiet. Każda z jastrzębianek jest zaproszona na basen, gdzie przewidziano ciekawe atrakcje.

Wspólne świętowanie zaczyna się o godz. 17 i trwa do 20:00. W tym czasie panie biorą udział w ćwiczeniach aqua aerobicu. Można też zrelaksować się w jacuzzi.

 O godz. 17: 00 przewidziany jest wykład pt. „Obalamy mity na temat odchudzania”. Między 18-19 ćwiczenia w wodzie - aerobic, o 20:00 herbatka i zabiegi na dłonie. Tradycyjnie będzie też losowanie nagród. Jak co roku, gwarantowana jest świetna zabawa. Każda z pań może w środę podarować sobie kilka chwil dla siebie. Na „Lagunę” można też wybrać się z koleżankami i w ten sposób wspólnie świętować Dzień Kobiet. Koszt biletu to 15 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skatepark ma nową nawierzchnię Skatepark ma nową nawierzchnię

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka Sobota na piachu. Impreza na Witczaka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.03.2018 15:02

Suuuperr :)