Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 marca 2018

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji
fot. pixabay

Już w środę, 7 marca, basen Laguna organizuje wyjątkowy Dzień Kobiet. Każda z jastrzębianek jest zaproszona na basen, gdzie przewidziano ciekawe atrakcje.

Wspólne świętowanie zaczyna się o godz. 17 i trwa do 20:00. W tym czasie panie biorą udział w ćwiczeniach aqua aerobicu. Można też zrelaksować się w jacuzzi.

 O godz. 17: 00 przewidziany jest wykład pt. „Obalamy mity na temat odchudzania”. Między 18-19 ćwiczenia w wodzie - aerobic, o 20:00 herbatka i zabiegi na dłonie. Tradycyjnie będzie też losowanie nagród. Jak co roku, gwarantowana jest świetna zabawa. Każda z pań może w środę podarować sobie kilka chwil dla siebie. Na „Lagunę” można też wybrać się z koleżankami i w ten sposób wspólnie świętować Dzień Kobiet. Koszt biletu to 15 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziś dzień twórców i propagatorów kultury Dziś dzień twórców i propagatorów kultury

Bieg Kobiet. Pakiety szybko się rozejdą [video] Bieg Kobiet. Pakiety szybko się rozejdą [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.03.2018 15:02

Suuuperr :)