Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 marca 2018

Nowe krzesełka na Stadionie Miejskim

Nowe krzesełka na Stadionie Miejskim
fot. UM Jastrzębie

Stadion Miejski przygotowuje się do rozgrywek piłkarskich. Na kibiców czeka niespodzianka - nowe krzesełka na trybunach w brawach klubowych GKS 1962 Jastrzębie.

Na trybunach krytych na Stadionie Miejskim zostały zamontowane nowe krzesełka. Jest ich aż 594 i są w barwach naszej piłkarskiej drużyny.  Prowadzony jest też remont pomieszczeń, które docelowo będą przeznaczone dla dziennikarzy.

- W poprzednich miesiącach wyremontowane zostały szatnie - zarówno ta przeznaczona dla drużyny gospodarzy, czyli zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie, jak i sędziów oraz uczestników zajęć prowadzonych przez MOSiR. Są one wyposażone w kabiny prysznicowe, sanitariaty czy szafki na ubrania. Koszt wymienionych krzesełek to ponad 145 tys. zł - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Otwierają tor rolkowy Otwierają tor rolkowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Observer13.03.2018 12:35

Nowe krzesełka żeby bydło miało na czym stać podczas dopingu w młynie

egege13.03.2018 9:23

Ralph Lauren sklep www jest miejscem, w którym z powodzeniem znaleźć można odzież dla każdego. Są to ubrania najwyższej jakości, znane i doceniane na całym świecie. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32 

Radio Teheran08.03.2018 11:02

"W Jastrzebiu miejscowi kibice nigdy nie wyrywali krzesełek ! "

Mlody czlowieku. Jastrzebskim kibicom udalo sie niegdys nawet pociag z Wodzslawia podpalic.

Ini08.03.2018 9:41

To tylko krzesełka na relikcie nowe niech żyje jodłownik 1962 niema ciągłosci niema GKSU JSTRZEBIE Wiwat jodłownik wodzisław zrobicie awans i właściciel piekarz pszeniesie społke do wodzisławia

Grzegorz07.03.2018 21:47

Proponuje propagande siać pod sejmem a nie tutaj! W Jastrzebiu miejscowi kibice nigdy nie wyrywali krzesełek ! Poza tym na mecze GKS Jastrzebie chodzą już całe rodziny a więc mężczyźni, kobiety , dzieci. Atmosfera jest świetna i każdy czuje się bezpiecznie. Jedyny incydent od kilku lat był przy okazji meczu z rowem Rybnik i to zaprzyjaznieni kibice tego klubu a więc GKS Katowice i Górnika Zabrze wyrwali kilkanascie krzesełek na trybunie gości. Wkroczyła policja i armatka wodna, co kibice Jastrzebia przyjęli oklaskami na stojąco.

Oko proroka07.03.2018 18:56

My kibice szanujemy nasze obiekty sportowe i u siebie i na wyjazdach a wyrywali u nas krzesełka zakole tylko ten co nie chodzi na"kopaną" opowiada

szakal07.03.2018 13:03

Jesteście walnięci po pod dachem siedzą prawdziwi kibice łapy precz od stadionu

Pokaż wszystkie opinie (15)