Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
7 marca 2018

Złośliwie potraktowała windę jak śmietnik

Złośliwie potraktowała windę jak śmietnik
fot. Kerem Yucel / freeimages.com

Wydawać by się mogło, że lokatorzy chcą korzystać z czystych i estetycznych wind w blokach. Jednak niektórzy z nich traktują dźwigi osobowe, jak śmietnik, uprzykrzając tym życie innym mieszkańcom.

Oko kamery, zamontowane w jednym z bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej „Jas-Mos” nagrało kobietę, która z windy postanowiła zrobić sobie śmietnik. Czy powodem takiego zachowania jest brak kultury? A może mrozy panujące na przełomie lutego i marca zniechęciły panią, żeby odpadki wyrzucić tam, gdzie ich miejsce, czyli do śmietnika? Co na to wszystko władze spółdzielni?

- Niestety prawdopodobna złośliwość lokatorów jest bardzo duża, co niestety rzutuje na działalność spółdzielni mieszkaniowych i jej pracowników. Często padają zarzuty o brak staranności sprzątaczek, ale w takiej sytuacji jak na filmie, gdy lokatorka prawdopodobnie złośliwie, w sobotę po południu zaśmieca windę jesteśmy bezsilni. Film ten publikujemy celowo, gdyż chcemy napiętnować społecznie takie uciążliwe dla wszystkich działania - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Jas-Mos” Piotr Szereda.

Film : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jas-Mos"

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie, wyrzucajcie mniej śmieci Jastrzębianie, wyrzucajcie mniej śmieci

Kto podrzucił te odpady? Pomóż Policji? Kto podrzucił te odpady? Pomóż Policji?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
kowal11.03.2018 10:54

Niech portal poda co dzieje się w zasobach mieszkaniowych zarządzanych przez miasto? Czy tam jest czysto jak przystało na XXI. wiek?

dynia11.03.2018 8:41

Jaką karę otrzymała ta dziewoja?

Julek10.03.2018 10:51

Lokatorzy płacą bardzo wysokie czynsze, płacą za sprzątanie klatek, za windę, że jest i wszystko co spółdzielnia wymyśli. Czynsze rosną bez przerwy, a jakość usług bez zmian. Drzwi, Lamperie przy windach i jej obejście nie myte od lat. Okna i parapety zasyfiałe. a kaloryfery nie widziały szmaty ani odkurzacza od nowości. Ściany i balustrady w opłakanym stanie! Za to przybywa pracowników w dyrekcji i administracjach, a za wszystko płacimy My, właściciele mieszkań! Pod blokami bardzo brzydko i brudno.

do godz. 7.2810.03.2018 9:03

Popieram, patole nigdzie nie pójdą bo nie znają się i nie wiedzą co mogą zrobić. Chciała dziwa poszpanować a zarządca budynku na to pozwala. To wina ludzi z tego portalu, którzy mają braki w edukacji!

baca09.03.2018 8:41

Po co zamieszczono ten filmik? Nas interesują kary dla wandali, a nie sposób wykonania dewastacji i zaśmiecania. Za późno na edukację takich półgłówków!!!

z bloku09.03.2018 7:28

Z tym filmem to trzeba było iść prosto na policję, a nie do internetu. Przecież ona z czymś takim może założyć sprawę z KPC i zamiast sama odpowiedzieć za swoje zachowanie to jeszcze dostanie odszkodowanie!

Jar 09.03.2018 7:12

Tysiąc godzin do opracowania w ramach robót publicznych.

wow09.03.2018 0:00

Czy prezes Szereda jest nadal związkowcem, czy prezesem SM "JAS-MOS""? Jeżeli jest prezesem to niech robi co należy do jego obowiązków, a nie nawija makaronu na uszy!!! Z patologią trzeba walczyć na bieżąco, a nie bujać w obłokach. W przeciwnym razie niech spada na emeryturę lub rentę!!!! Koniec cackania się z patolami, bo nie zamierzamy mu płacić za przytakiwanie!!! Czy chce podzielić los swojego kolegi związkowca Sławka???

Gość08.03.2018 18:35

Poznaje to scierwo

mieszkaniec08.03.2018 17:30

Panie Szereda jest pan prezesem więc proszę działać jak prezes, ma Pan tylu pracowników. Czy Pan myśli, że ten filmik coś zmieni? Przecież patole tego nie zobaczą!!! Proszę ustalić winnego i skierować sprawę do organów ścigania. To jest Pana obowiązek, A NIE PRZYWILEJ!!! Zamiast gadania egzekwuj Pan solidne wykonywanie obowiązków od swoich pracowników? Czy monitoring służy do puszczania filmików w necie?

Pokaż wszystkie opinie (32)