Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
7 marca 2018

Złośliwie potraktowała windę jak śmietnik

Złośliwie potraktowała windę jak śmietnik
fot. Kerem Yucel / freeimages.com

Wydawać by się mogło, że lokatorzy chcą korzystać z czystych i estetycznych wind w blokach. Jednak niektórzy z nich traktują dźwigi osobowe, jak śmietnik, uprzykrzając tym życie innym mieszkańcom.

Oko kamery, zamontowane w jednym z bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej „Jas-Mos” nagrało kobietę, która z windy postanowiła zrobić sobie śmietnik. Czy powodem takiego zachowania jest brak kultury? A może mrozy panujące na przełomie lutego i marca zniechęciły panią, żeby odpadki wyrzucić tam, gdzie ich miejsce, czyli do śmietnika? Co na to wszystko władze spółdzielni?

- Niestety prawdopodobna złośliwość lokatorów jest bardzo duża, co niestety rzutuje na działalność spółdzielni mieszkaniowych i jej pracowników. Często padają zarzuty o brak staranności sprzątaczek, ale w takiej sytuacji jak na filmie, gdy lokatorka prawdopodobnie złośliwie, w sobotę po południu zaśmieca windę jesteśmy bezsilni. Film ten publikujemy celowo, gdyż chcemy napiętnować społecznie takie uciążliwe dla wszystkich działania - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Jas-Mos” Piotr Szereda.

Film : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jas-Mos"

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za mało śmietników na odpady Za mało śmietników na odpady

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
kowal11.03.2018 10:54

Niech portal poda co dzieje się w zasobach mieszkaniowych zarządzanych przez miasto? Czy tam jest czysto jak przystało na XXI. wiek?

dynia11.03.2018 8:41

Jaką karę otrzymała ta dziewoja?

Julek10.03.2018 10:51

Lokatorzy płacą bardzo wysokie czynsze, płacą za sprzątanie klatek, za windę, że jest i wszystko co spółdzielnia wymyśli. Czynsze rosną bez przerwy, a jakość usług bez zmian. Drzwi, Lamperie przy windach i jej obejście nie myte od lat. Okna i parapety zasyfiałe. a kaloryfery nie widziały szmaty ani odkurzacza od nowości. Ściany i balustrady w opłakanym stanie! Za to przybywa pracowników w dyrekcji i administracjach, a za wszystko płacimy My, właściciele mieszkań! Pod blokami bardzo brzydko i brudno.

do godz. 7.2810.03.2018 9:03

Popieram, patole nigdzie nie pójdą bo nie znają się i nie wiedzą co mogą zrobić. Chciała dziwa poszpanować a zarządca budynku na to pozwala. To wina ludzi z tego portalu, którzy mają braki w edukacji!

baca09.03.2018 8:41

Po co zamieszczono ten filmik? Nas interesują kary dla wandali, a nie sposób wykonania dewastacji i zaśmiecania. Za późno na edukację takich półgłówków!!!

z bloku09.03.2018 7:28

Z tym filmem to trzeba było iść prosto na policję, a nie do internetu. Przecież ona z czymś takim może założyć sprawę z KPC i zamiast sama odpowiedzieć za swoje zachowanie to jeszcze dostanie odszkodowanie!

Jar 09.03.2018 7:12

Tysiąc godzin do opracowania w ramach robót publicznych.

Pokaż wszystkie opinie (32)