Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°13°
7 marca 2018

"Ktoś mi ukradł 4 tys. zł. Podejrzewam konkubenta"

"Ktoś mi ukradł 4 tys. zł. Podejrzewam konkubenta"
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Często wspólne biesiady przy alkoholu kończą się oskarżeniami o kradzież. Tak było również we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Śląskiej.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrał we wtorek w godzinach popołudniowych zgłoszenie od mieszkanki ulicy Śląskiej. Kobieta twierdziła, że została okradziona przez konkubenta. Na miejsce udał się policyjny patrol, który zastał zgłaszającą pod wpływem alkoholu. Oświadczyła, że z domu zniknęło jej ok. 4 tys. zł i podejrzewa swojego partnera o kradzież. Mundurowi poinformowali ją o toku postępowania.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
dysydent08.03.2018 19:33

Takich interwencji bezpodstawnych są w Jastrzębiu dziesiątki a zwłaszcza w weekendy gdzie nawalone kobiety i mężczyźni wzywają policję z wymyślonymi urojeniami a policja jeszcze się zastanawia czy to podlega pod bezpodstawne wezwanie zamiast karać ''od strzału'' takich ,zwłaszcza notorycznych idiotów i idiotki którzy robią to nagminnie.

Prawdomowny08.03.2018 11:07

To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej! ;)

lol08.03.2018 10:37

Z anonimowego , aczkolwiek sprawdzonego źródła : W telewizji leciało TVN 24 (płomienną mowę wygłaszał tow. Sobieniowski ) , na stole leżała otwarta Gazeta Wyborcza (artykuł nadredaktora Czuchnowskiego o "nienawistnym milczeniu prezesa") , w powietrzu unosiła się delikatna , ale wyraźnie wyczuwalna woń czosnku. Źródła nie ujawnimy , bo osoba ujawniająca mogłaby się znaleźć się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszak pisoska prokuratura czeka na takie smakowite kąski......

Zdzicha08.03.2018 9:59

Kaj som moe piniundze kaj.

Gość08.03.2018 9:05

To za ósemkę dzieci?

SRK08.03.2018 8:56

SRK się bawi

Kkk08.03.2018 8:20

Hmmmm,pije i kradnie.

Pokaż wszystkie opinie (12)