Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 marca 2018

"Ktoś mi ukradł 4 tys. zł. Podejrzewam konkubenta"

"Ktoś mi ukradł 4 tys. zł. Podejrzewam konkubenta"
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Często wspólne biesiady przy alkoholu kończą się oskarżeniami o kradzież. Tak było również we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Śląskiej.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrał we wtorek w godzinach popołudniowych zgłoszenie od mieszkanki ulicy Śląskiej. Kobieta twierdziła, że została okradziona przez konkubenta. Na miejsce udał się policyjny patrol, który zastał zgłaszającą pod wpływem alkoholu. Oświadczyła, że z domu zniknęło jej ok. 4 tys. zł i podejrzewa swojego partnera o kradzież. Mundurowi poinformowali ją o toku postępowania.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
dysydent08.03.2018 19:33

Takich interwencji bezpodstawnych są w Jastrzębiu dziesiątki a zwłaszcza w weekendy gdzie nawalone kobiety i mężczyźni wzywają policję z wymyślonymi urojeniami a policja jeszcze się zastanawia czy to podlega pod bezpodstawne wezwanie zamiast karać ''od strzału'' takich ,zwłaszcza notorycznych idiotów i idiotki którzy robią to nagminnie.

Prawdomowny08.03.2018 11:07

To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej! ;)

lol08.03.2018 10:37

Z anonimowego , aczkolwiek sprawdzonego źródła : W telewizji leciało TVN 24 (płomienną mowę wygłaszał tow. Sobieniowski ) , na stole leżała otwarta Gazeta Wyborcza (artykuł nadredaktora Czuchnowskiego o "nienawistnym milczeniu prezesa") , w powietrzu unosiła się delikatna , ale wyraźnie wyczuwalna woń czosnku. Źródła nie ujawnimy , bo osoba ujawniająca mogłaby się znaleźć się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszak pisoska prokuratura czeka na takie smakowite kąski......

Zdzicha08.03.2018 9:59

Kaj som moe piniundze kaj.

Gość08.03.2018 9:05

To za ósemkę dzieci?

SRK08.03.2018 8:56

SRK się bawi

Kkk08.03.2018 8:20

Hmmmm,pije i kradnie.

Pokaż wszystkie opinie (12)