Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 marca 2018

Kolejne metry chodnika wykonane

Kolejne metry chodnika wykonane

W  mieście trwają intensywne prace remontowe. Kilka dni temu oddano do użytku parking oraz chodnik. Planowane są kolejne inwestycje. 

Jak informuje jastrzębski magistrat, w piątek, 2 marca, dokonano odbioru parkingu zlokalizowanego na ulicy Ks. Płonki. Zadanie obejmowało swoim zakresem między innymi wykonanie nawierzchni z kostki brukowej o powierzchni 1 170,16 m2 na podbudowie wykonanej w roku 2016. W skład tej inwestycji wchodziło również ogrodzenie parkingu, jego oświetlenie oraz zainstalowanie trzech kamer monitorujących obiekt.

- W tym samym dniu odebrano również chodnik przy ulicy Pszczyńskiej. Także tutaj wyremontowano 415 metrów chodnika wraz z ułożeniem krawężników granitowych i obrzeży betonowych. Koszt obu zadań to ponad 620 tysięcy złotych. To nie koniec inwestycji na terenie miasta - będziemy o nich informować na bieżąco - mówi rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

"Kierownik budowy nie wytrzymał i odszedł" "Kierownik budowy nie wytrzymał i odszedł"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
mieszkaniec10.03.2018 14:52

Zrobili chodnik tylko po prawej stronie w kierunku Zdroju. Cóż z tego babcie do kościoła chodzą dalej lewą stroną ulicy. Jesienią wczesnym rankiem i wieczorem kiedy ubrane są na ciemno i pada deszcz nic nie widać. I kto będzie winny potrącenia,

Kaziu08.03.2018 21:32

PrezyDentka sie starala ale rady nie pozwolil. Troche wyobrazni.

Gość 208.03.2018 15:58

O smog to trzeba pytać posła Grzegorza Tak się starał żeby miasto nie dostało dotacji od pisiorskiego rządu.

Leszek08.03.2018 12:28

A kiedy zakończą remont ul. Mazowieckij jeszcze trochę i będzie dwa lata.

mieszkaniec Pszczyńskiej.08.03.2018 11:50

Mieszkam na przeciwko chodnika remontowanego na Pszczyńskiej. Jakie 415m? Wychodzi raptem nawet nie całe 300m. Ktoś sobie metry nabija na swoją korzyść.

Radio Teheran08.03.2018 10:23

Jak na efekt pracy kombinatu zatrudniajacego 1600 osob dzialajacych w kierunku poprawy jakosci zycia w miescie, bardzo marnie.

plugawy anonim Radio Teheran08.03.2018 10:14

Ja jusz nie wiem co mam pisać. A zaraz pielęgniarka znowu wyłonczy mi wi-fi.

Pokaż wszystkie opinie (12)