Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 marca 2018

W Jastrzębiu pojawią się trzy ekrany ledowe

W Jastrzębiu pojawią się trzy ekrany ledowe
fot. UM Jastrzębie

W czerwcu na terenie Jastrzębia-Zdroju pojawią się trzy nowe ekrany ledowe. Będą się na nich znajdować informacje dotyczące naszego miasta. 

Jak poinformował dyrektor Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego, Marek Krakowski, tablice LED zostaną zlokalizowane w okolicy Targowiska Miejskiego przy ul. Arki Bożka, ul. Podhalańskiej (nieopodal Galerii Zdrój) oraz przy al. Piłsudskiego, na wysokości ul. Wrocławskiej. 

- Ekran będzie miał 6 m kw. powierzchni, na której zostaną wyświetlone zapowiedzi wydarzeń kulturalnych oraz aktualne informacje dotyczące miasta - zapowiada dyrektor Krakowski.

Łączny koszt zadania to ok. 243 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Kontynuacja śledztwa w sprawie ewentualnych nieprawidłowości JSW: Kontynuacja śledztwa w sprawie ewentualnych nieprawidłowości

WUG zbada zagrożenie metanowe. Sprawdzi profilaktykę WUG zbada zagrożenie metanowe. Sprawdzi profilaktykę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
medyk10.03.2018 6:37

Brak kultury tym, którzy nazywają Panią Prezydent "Hetmanką". Taka osoba nie musi się przedstawiać, bo każdy wie, co sobą reprezentuje. Niestety!

jastrzebianin09.03.2018 21:03

po co te ekrany ledowe? szkoda pieniędzy
oślepiają tylko kierowców, nikt nie zagląda na informacje tam wyświetlane
naprawdę szkoda tych pieniędzy, defraudacja podatków

Sjz09.03.2018 20:58

A ja z checia zasponsoryje wszystko.

hmmm09.03.2018 18:43

@do nosacza 9:08---To ty jesteś żenujący,i to niestety nie jest śmieszne :(

hmmm09.03.2018 18:39

@ Janusz Nosacz---niestety takie miernoty zamieszkują J-Z nic im nie pasuje,nic sie nie podoba,no ale czego można sie spodziewać po potomkach napływowego ciemniactwa :).Narzekają,narzekają---ale mimo tego całego złego w Jastrzębiu,dalej tu siedzą ---jak te wrzody na dupie :/

do nosacza09.03.2018 9:08

Jesteś facet śmiesznie żenujący , nie masz się do czego przyczepić to bredzisz o powiązaniu co do składania zdań a jazdą samochodem. Do twojej wiadomości mam kat ABC a ty podejrzewam nie masz nawet karty rowerowej.Polonista od 7 boleści się znalazł a zaczął zdanie z małej litery pisząc słowa bez kresek nad literami.Nic tylko tobie ''wspolczuc''.

Janusz Nosacz do do nosacza09.03.2018 7:02

jesli jezdzisz tak samo jak skladasz zdania... to pozostaje mi tylko wspolczuc

Pokaż wszystkie opinie (39)