Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 marca 2018

Prezydent miasta (i nie tylko) strzela z karabinu

  • Prezydent miasta (i nie tylko) strzela z karabinu
  • Prezydent miasta (i nie tylko) strzela z karabinu
  • Prezydent miasta (i nie tylko) strzela z karabinu
  • Prezydent miasta (i nie tylko) strzela z karabinu
Więcej zdjęć:

W czwartek z Okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet odbyły się I Amatorski Turniej Strzelecki dla pań. Oprócz 30 jastrzębianek wzięła w nim udział prezydent Anna Hetman i radna Alina Chojecka oraz Elżbieta Siwiec.

Strzelnica sportowa w Zespole Szkół nr 2 gościła uczestniczki amatorskiego turnieju strzeleckiego.

- Zainteresowanie turniejem przerosły nasze oczekiwania. Dosłownie chwilę po zamieszczeniu zaproszenia do udziału w przedsięwzięciu lista zainteresowanych pań zapełniła się. Konieczne było stworzenie listy rezerwowej. Z pewnością podobny turniej będzie jeszcze organizowany - mówiła Patrycja Samson z Wydziału Informacji, Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

W turnieju wzięło udział ok. 30 pań. Dla większość z nich był to pierwszy kontakt z bronią. Mimo to mogły pochwalić się całkiem wysokimi wynikami. Wśród uczestniczek znalazła się również prezydenta Anna Hetman, radna Elżbieta Siwiec i Alina Chojecka.

Na zakończenie turnieju były upominki, pamiątkowe dyplomy i wspólne zdjęcie. Panie deklarowały, że chętnie wezmą udział w kolejnych konkursach strzeleckich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szymon Klimczak: "Chcesz pokoju, gotuj się do wojny" Szymon Klimczak: "Chcesz pokoju, gotuj się do wojny"

Młoda kobieta postrzelona w udo z wiatrówki Młoda kobieta postrzelona w udo z wiatrówki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Wiceprezes LOK12.03.2018 15:34

Nie polecam strzelnicy, prezes zarozumiały burak który mysli że jak za komuny dostał papiery to do teraz są ważne. Brak organizacji, BHP. Szkoda tej strzelnicy bo jest marnowana...

Rylok 12.03.2018 13:06

A 10 marca dzień mężczyzny i i nic nie było;(

inzynier BOLEK11.03.2018 13:01

załosne lemingi... jak zwykle to miasto gdyby nie górnictwo to upadnie z dnia na dzień....

wow11.03.2018 10:42

Czy kształt i wielkość głowy podążą za długością broni? Co ona jeszcze wymyśli by poszpanować? Ogólnie mówiąc daremne żale próżny trud!!!

Kopalniok10.03.2018 23:55

Gdzie taka strzelnica?

Julek10.03.2018 10:42

Ależ ta Hetmanowa i dwie radne potrafią się lansować, a efektów ich działania nadal brak!!! Alina niech działa i startuje w swoim miejscu zamieszkania. Dlaczego obie radne zabierają miejsca pracy młodym i wykształconym? Biorą wypłaty, emerytury i diety radnych! Czy to moralne? Elunia też niech przejdzie na własną emeryturę, zwolni etat młodemu Mieszkańcowi i przestanie udawać społecznika za wielkie pieniądze z naszych podatków!!! Kogo one tak wspomagają???

baran10.03.2018 8:57

Hetmanowa i obie radne miały na tarczy trafić w ukryte obietnice na kampanię wyborczą - jesień 2018 r.
Czy Ela Siwiec nadal zamierza startować? Dlaczego ponownie wysila się Alina? Jest oczywiste, że Alinka nie jest naszym mieszkańcem więc dlaczego udziela się z tut. emerytkami? Dla dobra Miasta i młodzieży niech ustąpią swoje miejsca pracy młodym. Przecież biorą emerytury, wypłaty i diety radnych - to wszystko z naszych podatków!!!

Pokaż wszystkie opinie (20)