Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
12 marca 2018

"Kobieta chce wyskoczyć przez okno"

"Kobieta chce wyskoczyć przez okno"
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

„Kobieta chce popełnić samobójstwo - skacząc z okna” - zgłoszenie takiej treści odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol.

Bohaterką czwartkowego (8 marca) zdarzenia była mieszkanka jednego z bloków przy ulicy Pszczyńskiej. Zaniepokojeni sąsiedzi zobaczyli jak kobieta stoi w oknie na parapecie i doszli do wniosku, że chce popełnić samobójstwo.

Patrol, który przybył na ulicę Pszczyńską nie zastał kobiety w oknie, tylko na korytarzu w bloku.

- Jastrzębianka oświadczyła mundurowym, że nie chciała popełnić samobójstwa. Stała w oknie, ponieważ chciała wydostać się z mieszkania, przechodząc w ten sposób do sąsiedniego pomieszczenia. Z lokalu nie mogła się wydostać, ponieważ została zamknięta w nim przez swojego konkubenta. Ze względu na to, że kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu - 2,5 promila została zabrana przez policjantów do wytrzeźwienia, aby nie stanowiła zagrożenia dla siebie - relacjonuje st.sierż. Bartosz Frątczak

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przez problemy w pracy chciała się zabić Przez problemy w pracy chciała się zabić

47-letni mężczyzna wyskoczył z 9. piętra 47-letni mężczyzna wyskoczył z 9. piętra

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Radio Teheran13.03.2018 12:32

"tam mieszkajom ludzie powtarzam ludzie nie zwierzęta.."

I nie beda pili wody, jak zwierze jakies, tylko wodke.

Do Asterix12.03.2018 20:40

Jak już piszesz warto pisać po polsku bo aż biją po oczach twoje byki. Mam świadomość że niewielka garstka ludzi porządnych trafia ale jak trafiasz między wrony to kraczesz jak one. Po co remontować jak tak to rozp....

Asterix12.03.2018 18:09

Obyście sami tam nie trafili...życie wszystkim płata figle..raz na wozie raz pod wozem..mieszkajom tam też wspaniali ludzie którzy pomagajom innym ....i wogule te miejsce uczy życia..wienc nie opisujcie Manhattanu jako tak bardzo złe miejsce bo sami koloryzuje cię i dajecie przykrym opinię nie znając ludzi i miejsca. Na naszych osiedlach dziejom się okropniejsze przygody tylko nikt o tym nie mówi na głos...ile interwencji policji jest na Manhattanie w ciągu tygodnia czy miesiąca? Napewno mniej niż na naszych osiedlach...tylko sami tego nie widzicie....obudźcie się ludzie to miejsce jest takie same jak nasze osiedla tylko Urząd miasta powinien się wstydzić że nie remontuje tych dwóch bloków...tam mieszkajom ludzie powtarzam ludzie nie zwierzęta..w naszym otoczeniu mieszkajom gorsze mendy i pijawki ...szacun dla całego Manhattanu...pozdrawiam...

an12.03.2018 14:08

Niech skacze i nikomu nie truje. W tym czasie może ktoś naprawdę potrzebować pomocy.

Śmieci12.03.2018 10:11

Niedługo trafią tam lokatorzy wyrzucający za balkony i przez okna swoje śmieci. Śmieci do śmieci.

lolo12.03.2018 7:53

Takie baby trudno nazywać bohaterkami i kobietami. Wielki wstyd, że w mieście jest aż tyle patologii.

Radio Teheran12.03.2018 7:53

Jaki piekny blok. A podworko to prawdziwe miejsce spotkan.
Jastrzebie Zdroj - poklady syfu.

Zaden uchodzca tu nie przyjedzie. Nie po to ludzie uciekaja z Afryki by z jeszcze gorsze bagno trafic.

Pokaż wszystkie opinie (9)